28.05.2023, Pazar
16 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Uz: Şu anda istediğimiz yerde değiliz

Uz: Şu anda istediğimiz yerde değiliz

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 26 Mayıs 2023 Cuma - 11:00Güncelleme: 26 Mayıs 2023 Cuma - 11:00
Uz: Şu anda istediğimiz yerde değiliz

Denizlispor Kulübü Başkanı Mehmet Uz, 57. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, şu anda istedikleri yerde olmadıklarını belirterek, “Birlik ve beraberlik içerisinde kalarak zor günleri geride bırakacağımıza inanıyorum” dedi.

Denizlispor’un kuruluşunun 57. yılı kutlanırken, Kulüp Başkanı Mehmet Uz da yazılı açıklamada bulundu. Denizlispor'un Türk futbolunun önemli değerlerinden biri olduğunu dile getiren Uz, şehir olarak bütünleştikleri taktirde, kulübün hak ettiği yerlere geleceğine inandığını ifade etti.

Umutsuzluk içinde olmadıklarını kaydeden Uz, açıklamasında şunları söyledi:

"1966 yılında Denizli sevdalıları tarafından kurulan ve geride kalan 57 yılda Türk futboluna büyük değerler katan Denizlispor Kulübü, bu şehrin her zaman tek ortak paydası olmuştur. Bu kulübe hizmet etme onurunu yaşarken, sevindiğimiz ve üzüldüğümüz dönemler oldu. Ancak hiç bir zaman bir pişmanlık ya da umutsuzluk içinde olmadık. Şu anda istediğimiz yerde değiliz ancak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da camia olarak birlik beraberlik içerisinde kalarak zor günleri geride bırakacağımıza inanıyorum. Kişiler gelir geçer ama Denizlispor Kulübü hep var olacaktır. Kulübümüzün 57. Kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutluyor, ilk başkanımız merhum Dr. Samim Gök ve kurucularımız başta olmak üzere kulübümüze hizmet eden başkanlarımız, yöneticilerimiz, antrenörlerimiz, futbolcularımız, çalışanlarımız ve emek verenlere şükranlarımı sunuyor, ahirete irtihal edenlere Allah'tan rahmet, hayatta olanlara sağlık ve uzun ömürler diliyorum."