Uz: Arnavutköy Belediyespor galibiyeti çıkışımızın ilk maçı olacak – D20Haber
18.06.2024, Salı
24 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Uz: Arnavutköy Belediyespor galibiyeti çıkışımızın ilk...

Uz: Arnavutköy Belediyespor galibiyeti çıkışımızın ilk maçı olacak

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 19 Eylül 2023 Salı - 12:07Güncelleme: 19 Eylül 2023 Salı - 12:08
Uz: Arnavutköy Belediyespor galibiyeti çıkışımızın ilk maçı olacak

Denizlispor Kulübü Başkanı Mehmet Uz, Arnavutköy Belediyespor karşısında alınan galibiyetin sevincini yaşadıklarını belirterek, “Arnavutköy Belediyespor galibiyeti inşallah çıkışımızın ilk maçı olacak” dedi.

TFF 2.Lig Kırmızı Grup 4. hafta maçında ağırladığı Arnavutköy Belediyespor’u 3-2 mağlup ederek uzun bir aradan sonra galibiyet sevinci yaşayan Denizlispor’da, Başkan Mehmet Uz, kritik bir maçta önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Oyuncuların maç oynadıkça tecrübe edindiğini dile getiren Uz, “Bundan önceki maçlarda da iyi mücadele vardı ancak bunu skora yansıtamıyorduk. Arnavutköy Belediyespor maçında beni galibiyetten daha çok, mağlup duruma düşülmesine rağmen ortaya konulan kazanma azmi ve bu azmin skor tabelasına yansıması oldu. İlk 4 haftalık periyoda baktığımızda hiçbir maçın favorisinin olmadığını görüyoruz. Daha iyi mücadele eden, sahada doğru işler yapan ve daha çok isteyen takımlar sahadan istediğini alarak çıkıyor. Biz ilk 3 haftadaki mücadelelerinden dolayı takımımızdan memnunduk. Arnavutköy Belediyespor galibiyeti inşallah çıkışımızın ilk maçı olacak. Teknik heyet ve futbolcularımızı kutluyorum” dedi.

Haberin DevamıReklam
Maçın başından sonuna kadar taraftarların verdiği desteğin galibiyette önemli rol oynadığını kaydeden Uz, konuşmasında şunları söyledi:

“Denizlispor taraftarı takımının hep itici gücü olmuştur. Onların desteğiyle çok maç kazandık. Yine aynısı olacaktır. Arnavutköy Belediyespor maçının ilk yarısını iki farklı mağlup kapatmamıza rağmen desteklerini hiç esirgemediler. Onların tribündeki bitmek tükenmek bilmeyen desteği, sahadaki oyuncuların mücadelesine katkı sağladı. Maç sonrası teknik heyet, futbolcu ve taraftarların galibiyeti birlikte doyasıya kutlaması yorgunluğumuzu ve stresimizi giderdi. Hepsine şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ederim. İnşallah bundan sonra da birlik beraberlik içerisinde zaferler yaşayacağız.”