17.09.2021, Cuma
15 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Denizlispor Başkanlığına Mehmet Uz seçildi

Denizlispor Başkanlığına Mehmet Uz seçildi

Haber Merkezi - 3 Ağustos 2021 Salı - 21:04 Denizlispor Başkanlığına Mehmet Uz seçildi

Denizlispor Kulübünün aylardır ertelenen genel kurulu bugün yapıldı ve başkanlığa Mehmet Uz seçildi.

A- A+

Ali Çetin’in borç batağına sürüklediği Denizlispor, nihayet genel kurulunu gerçekleştirdi. Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki genel kurulun divan başkanlığını Erdal Otçu yaptı. Başkanlık için de Mehmet Uz ve Emin Çetin aday oldu. Yapılan oylamada başkanlığa Mehmet Uz seçildi.

Yönetim kurulunda da Muhammet Üstek, Fethi Akcan, Ahmet Selvi, Taner Atilla, Veli Çıtışlı, Erol Çalık, Hikmet Olgun, Ahmet Aşıkoğlu, Necip İrdem, Erdinç Bilge, İsmet Kaya, İhsan Niyaz, Recep Dayı ve Nevzat Yılmaz görev aldı.

Haberin DevamıReklam

Başkanlığa seçilen Uz, yaptığı konuşmada kulübü, sportif, mali ve yönetim anlamında iyi bir yere getirmeyi hedeflediklerini söyledi. “Benim gibi kulübümüze gönül vermiş taraftarımızın ve arkadaşlarımın ısrarı üzerine aday olmaya karar verdim. Camia olarak eski, yeni yönetim demeden kenetlenirsek birlikte başarıya ulaşır, yarınlara umutla bakabiliriz. Eğer genel kurulumuzun saygın delegeleri yönetici arkadaşlarımın gayret ve katkıları, taraftarımız, teknik ekibimiz ve sporcu kardeşlerimizle zoru başaracağımıza inanıyorum. Değerli arkadaşlar, ben birçok kurumda görev aldım ama hiçbir zaman göreve talip olmadım, göreve getirildim. Hepsinde de başarılı oldum ve misyonumu tamamlayınca koltuktan kalkmasını bildim. Arkadaşlar insanların yaptıkları, yapacaklarının teminatıdır. Bu önemli görev de kavgasız, dostça, birbirimize kenetlenerek kulübü yarınlara hazırlayacak ve yarınlar geldiğinde de yerimizi teslim edeceğimiz arkadaşımıza pırıl pırıl bir kulüp teslim edeceğim” dedi.