24.05.2022, Salı
18 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Uz, taraftarlardan özür diledi

Uz, taraftarlardan özür diledi

Haber Merkezi - 11 Nisan 2022 Pazartesi - 10:34 Uz, taraftarlardan özür diledi

Altaş Denizlispor Kulübü Başkanı Mehmet Uz, Tuzlaspor karşısında alınan yenilgiden dolayı taraftarlardan özür diledi.

A- A+

Denizlispor Kulübü Başkanı Mehmet Uz, Tuzlaspor mağlubiyetinin ardından yaptığı açıklamada, düşme hattından çıkma şansını değerlendiremediklerini söyledi.

Mesut Bakkal’ın göreve gelmesinin ardından bir çıkış yakaladıklarını ve 7 maçta 14 puan topladıklarını kaydeden, ancak Tuzlaspor maçında istediklerini sahaya yansıtamadıklarını, dolayısıyla da istenilen sonucu alamadıklarını ifade etti.

Tuzlaspor maçında tribündeki yerlerini alıp takıma destek veren taraftarlara teşekkür eden Uz, “Maça gelerek 90 dakika boyunca üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yapan taraftarlarımızdan özür diliyorum” dedi.

Bu tür kayıpların olabileceğini savunan Uz, “Tuzlaspor mağlubiyetinin değerlendirmesini teknik heyetimiz ve futbolcular elbette yapacaktır. Biz kendilerine dün nasıl güveniyorsak, bugün de aynı şekilde güveniyoruz. Önümüzde 7 hafta daha var. Aylar sonra düşme hattından çıkma şansını iyi değerlendiremedik ama  önümüzde alınacak 21 puanın olduğunu unutmadan ve moralimizi bozmadan yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Tuzlaspor maçında büyük bir avantajı kaçırdık ama bu tüm şansımızı kaybettiğimiz anlamına gelmiyor. Biz ilk gün bu ligde nasıl kalacağımızı söylemiş ve buna inanmışsak, bugün de aynı duygu ve inancımızı taşıyoruz. Cuma günü deplasmanda oynayacağımız Keçiörengücü maçıyla yeniden çıkışa geçeceğimizden şüphem yok” diye konuştu.