26.10.2021, Salı
10 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Altaş Yatırım AŞ, Denizlispor’un isim...

Altaş Yatırım AŞ, Denizlispor’un isim sponsoru oldu

Haber Merkezi - 6 Ekim 2021 Çarşamba - 15:32 Altaş Yatırım AŞ,  Denizlispor’un isim sponsoru oldu

Denizlispor’un yaşadığı maddi sıkıntıları biraz olsun giderecek sponsorluk anlaşması imzalandı. İmzalanan isim hakkı ve sponsorluk sözleşmesiyle yeşil-siyahlı kulübün 7 milyon lira gelir elde edeceği bildirildi.

A- A+

İmza töreni, Haluk Ulusoy Tesisleri’nde Denizlispor Kulüp Başkanı Mehmet Uz ile Altaş Yatırım AŞ Başkanvekili Mehmet Altaş’ın ve iki taraf yöneticilerinin katılımıyla yapıldı.

Kulüp başkanı Mehmet Uz, imza töreninde “Altaş Yatırım AŞ, Denizlispor markasına sahip çıktı. Altaş Yatırım ile sadece isim hakkı değil, Denizlispor olarak neler yapabileceğimizi oturup konuştuk ve ortak bir noktada buluştuk. Sponsorlukla ilgili neler yapabileceğimizi görüştük. Altaş Yatırım ile sadece isim konusu değil, hem Ankara hem İstanbul ayağımız olacak. Reklam sponsorluklar konusunda birlikte çalışacağız. Biz zor bir süreçten geçiyoruz, bize yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum. Böyle zor bir dönemdeki anlaşma bizim için çok önemli. Bu anlaşma en az 7 milyon TL’lik bir çalışmayı hedefliyor. Hemşehrimiz olan Mehmet Altaş ve yönetimine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Haberin DevamıReklam

İki önemli markanın bir isim altında buluştuğunu belirten Mehmet Altaş ise, “Denizlispor markası bizim için önemli bir marka, bu takım bizim diyebiliyorum. İnşallah Denizlispor başkanı ve yönetimi ile beraber daha iyi yerlere geleceğiz. Daha iyi bir takım olmak için çalışacağız. Bu birliktelik inşallah Denizlispor için hayırlı olur” ifadelerini kullandı.