21.05.2022, Cumartesi
12 °C / 28 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SAĞLIK
  4. /
  5. SAĞLIK
  6. /
  7. Doç. Dr. Uğurlu’dan mesaj: Sizden istediğimiz...

Doç. Dr. Uğurlu’dan mesaj: Sizden istediğimiz dışarıya çıkmayın yeter

Haber Merkezi - 22 Mart 2020 Pazar - 12:23 Doç. Dr. Uğurlu’dan mesaj: Sizden istediğimiz dışarıya çıkmayın yeter

PAÜ Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Göğüs Hastalıkları Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erhan Uğurlu, coronavirüs nedeniyle cep telefonundan sürekli arayan ve mesaj gönderenlere “Her şey kontrol altında. Sadece ve sadece sizden istediğimiz dışarı çıkmayın yeter” paylaşımını yaptı.

A- A+

Coronavirüs vakası ve ölümlerdeki artış nedeniyle alınan önlemler artırılırken, PAÜ Hastanesi’nde yoğun tempoda çalışan sağlık ekiplerinden Denizlililere mesaj geldi. Doç. Dr. Erhan Uğurlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda herkesi sakin olması çağırdı.

Doç. Dr. Uğurlu, paylaşımında “Sürekli telefonum çalıyor, mesaj geliyor, bir panik havası hakim. Evime bile ilaç almaya gelenler oldu. Şehirde en çok hastayı takip eden doktor olarak söylüyorum. Hasta sayısında patlama falan yok, hastanemiz boşaltılmadı, her şey kontrol altında. Kesinlikle önleme koruma diye ilaç almayınız (çok ciddi yan etkileri var, kalp krizi gibi). Dedikodulara kulak asmayın. Sadece ve sadece sizden istediğimiz dışarı çıkmayın yeter. Selam ve saygılarımla…” ifadelerini kullandı.