30.06.2022, Perşembe
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SAĞLIK
  4. /
  5. SAĞLIK
  6. /
  7. Coronavirüse yakalandı, hastane paylaşımı ürperti verdi

Coronavirüse yakalandı, hastane paylaşımı ürperti verdi

Engin ÜNAL / D20HABER - 6 Eylül 2020 Pazar - 20:42 Coronavirüse yakalandı, hastane paylaşımı ürperti verdi

Denizli’de coronavirüs (COVID-19) salgınının eylül ayıyla birlikte geldiği noktayı virüse yakalanan H.Ç.’nin paylaşımı ortaya koydu. “Corona deyip geçmeyin. Denizli Devlet Hastanesi her taraf COVID-19 olmuş içi dışı geçilmiyor” şeklindeki paylaşım okuyanlara ürperti verdi.

A- A+

Düğün, nişan, sünnet gibi törenler, taziye ziyaretleri ve sahil beldelerine tatil amaçlı gidiş gelişlerin ardından korkulan oldu ve coronavirüs vakalarında hızlı bir artış görülmeye başlandı. Şu anda en korkulan yerlerin başında ise fabrikalar geliyor.

SOSYAL MEDYADAN UYARI YAPTI

Yaşananları tüm çıplaklığıyla ortaya seren ise bir paylaşım oldu. Coronavirüse yakalandığını duyuran H.Ç. “Corona deyip geçmeyin. Denizli Devlet Hastanesi her taraf COVID-19 olmuş içi dışı geçilmiyor. Mesafeleri koruyalım sağlığımız için” ifadesini kullandı.

H.Ç. paylaşımlarında, virüsü çalışan oğullarından kaptıklarını, onların da başkalarından kaptığını dile getirerek, “Korona olduk insanlari uyarıyoruz uyarmak görevimiz maske ve mesafe tedbirlere kurallara uyalım” dedi.

Haberin DevamıReklam

Bir başka paylaşımında hastanede iki gün tedbir amaçlı tutulduğunu kaydeden H.Ç., “Sonrası ilaç tedavisi için eve gönderdiler. Şu an iyiyim. 5 gün oldu corona olalı” ifadelerine yer verdi.