29.06.2022, Çarşamba
19 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Zolan: Ülkemiz yeni bir başlangıca yelken...

Zolan: Ülkemiz yeni bir başlangıca yelken açtı

Haber Merkezi - 17 Nisan 2017 Pazartesi - 14:30 Zolan: Ülkemiz yeni bir başlangıca yelken açtı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, milletin anayasa değişikliğine onay vermesiyle Türkiye’nin yeni bir başlangıca yelken açtığını söyledi.

A- A+

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yaptığı açıklamada, anayasa değişikliğine ilişkin halkoylaması sonucunu değerlendirdi. Anayasa değişikliği halk oylaması sonuçlarının Türk milletine hayırlar getirmesini dileyen Zolan, referanduma yüksek düzeyde bir katılım olmasının Türk milletinin geleceğine sahip çıktığının önemli bir göstergesi olduğunu belirtti.

Milletin tarihi bir karar verdiğini ifade eden Zolan, sandığa gidip vatandaşlık görevini yerine getiren, “evet” veya “hayır” diyen herkese teşekkür etti. Türkiye’nin çok önemli bir demokrasi sınavı verdiğini vurgulayan Başkan Zolan, “Bu sonuçla ülkemiz yeni bir başlangıca yelken açmıştır” ifadesini kullandı.

Haberin DevamıReklam

Artık Türkiye’nin önünde yepyeni bir dönem olduğuna bildiren Zolan, “Ülkemizin önündeki sıkıntıları, engelleri, kaldıracak sistem ile birlikte inşallah istikrarın hakim olup kalkınmanın giderek artacağı bir döneme giriyoruz. Milletimiz, yarınlarımız için 15 Temmuz dirilişini 16 Nisan yükselişi ile şahlandırdı. Bayramımız kutlu olsun Kardeşliğimizi birlik ve bütünlüğümüzü sağlayacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile bugünden daha iyi olacağız” diye konuştu.