11.06.2023, Pazar
20 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Tavas ziyaretinde konuşan Başer: Şehrimizi ileri...

Tavas ziyaretinde konuşan Başer: Şehrimizi ileri noktalara taşıyacağız

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 5 Mayıs 2023 Cuma - 11:55Güncelleme: 5 Mayıs 2023 Cuma - 11:59
Tavas ziyaretinde konuşan Başer: Şehrimizi ileri noktalara taşıyacağız

AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Ekrem Başer, seçim çalışmaları kapsamında Tavas’a giderek vatandaşlarla bir araya geldi. Başer, “Şehrimizi ve ülkemizi çok daha ileri noktalara taşıyacağız” dedi.

14 Mayıs seçimleri öncesinde AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Ekrem Başer, çalışmalarına devam ediyor. Tavas’ı ziyaret eden Başer, ilk olarak Tavas Belediyesi’ne gitti. Başkan Hüseyin İnamlık ile bir araya gelen Başer, İnamlık’a çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi. Belediye personeliyle de sohbet eden Başer daha sonra ilçe merkezini dolaştı.

 

Burada esnaf ve vatandaşlarla konuşan Başer, gerçekleştirmek istediği çalışma ve projeleri anlattı. Denizli’ye hizmetkâr olacağını dile getiren Başer, “Şükürler olsun ki, gittiğimiz her ilçede, mahallede AK Parti’nin yapılamaz denilen eser ve yatırımlarını görüyoruz. Hemşehrilerimiz bizlere inanıyor, destek veriyor. Onların duası ve güveni ile inşallah Türkiye Yüzyılı’nda başta şehrimizi ve ülkemizi çok daha ileri noktalara taşıyacağız”” dedi.

Haberin DevamıReklam
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye gösterilen ilgi ve sevgiden memnun olduğu kaydeden Başer, “Bu sevginin tanımı yok. Allah tüm hemşehrilerimizden razı olsun. Sizler bizlerin yanında olduğunuz sürece biz şehrimize, sizlere inşallah gece gündüz hizmet edeceğiz. Denizli halkımızın bir kez daha vefakar ve kadirşinas bir şekilde gerekeni yapacağından şüphe duymuyorum.” diye konuştu.

Gece gündüz hizmet edeceklerini belirten Başer, “Yorulmayacağız, durmayacağız sizlerin yüzlerini güldürmek, dertlerine derman olmak için gece gündüz çalışacağız. AK Parti’nin dünü de bugünü de yarını da millete hizmettir. Yeter ki siz bizlerin yanında olun” ifadelerini kullandı.