Seçim ofisinden açıklama yapıldı: Berberoğlu, güvenilir başkan endeksinde önde – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Seçim ofisinden açıklama yapıldı: Berberoğlu, güvenilir...

Seçim ofisinden açıklama yapıldı: Berberoğlu, güvenilir başkan endeksinde önde

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 28 Mart 2024 Perşembe - 12:29Güncelleme: 28 Mart 2024 Perşembe - 12:29
Seçim ofisinden açıklama yapıldı: Berberoğlu, güvenilir başkan endeksinde önde

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu’nun seçim ofisinden yapılan açıklamada, Berberoğlu’nun güven endeksi çalışmasında önde olduğu ifade edildi.

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu’nun seçim ofisinden yapılan açıklamada, Berberoğlu’nun aylardır sürdürdüğü seçim çalışmasıyla tüm mahallelerde seçmenin güvenini ve desteğini kazanmayı başardığı, mahallelerde vatandaşlarla yapılan istişareler sonunda en güvenilir başkan adayı olduğunun belirlendiği kaydedildi.

 

Yapılan “güvenilir başkan” endeksi çalışmasında Berberoğlu isminin öne çıktığı belirtilen açıklamada, şöyle denildi:

“Türkay Berberoğlu, diğer adayları geride bırakarak, Pamukkalelinin tercih ettiği isim oldu. Tüm sahada adı en çok konuşulan, tercihlerini Türkay Berberoğlu’ndan yana yapacaklarını ve topluluklar halinde Türkay Berberoğlu’nun konuşulduğu gözlemleniyor.

Uzun ve fedakarca çalışmalar sonucunda tüm Pamukkaleli’ye ulaşan, Türkay Berberoğlu, seçime sayılı günler kala vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Hazırladığı projelerin günü birlik veya göstermelik, olmadığını ilçenin gelecek uzun yıllarını da yakından ilgilendiren ayağı yere basan projeler hazırladığını anlatan Berberoğlu, ‘ilçe sakinlerimiz yıllarının boşa geçmesini istemiyor, seçimden seçime de hatırlanmak hiç istemiyor’ diyor.

Pamukkaleliler, ayağı yere basan, ilçede yaşayan herkesi yakından ilgilendiren projeleriyle aylardır sahada, halkın içinde seçim çalışması yapan Türkay Berberoğlu’nu istiyor. Berberoğlu, bu şehrin odasında kapısı olmayan en ulaşılabilir başkanı olacak anlayışı halk tarafından kabul bulmuş görünüyor. Şeffaf belediyecilik için çok az kaldı. Bana sevgilerini ve desteklerini hiç eksik etmeyen hemşerilerime, ‘güvenilir başkan’ endeksi çalışmasında öne çıkmamı sağlayan seçmenimize çok teşekkür ediyorum.”