Subaşıoğlu’ndan seçim yenilgisine ‘at yarışı ve deve güreşi’ eleştirisi – D20Haber
19.05.2024, Pazar
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Subaşıoğlu’ndan seçim yenilgisine ‘at yarışı ve...

Subaşıoğlu’ndan seçim yenilgisine ‘at yarışı ve deve güreşi’ eleştirisi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 6 Mayıs 2024 Pazartesi - 15:11Güncelleme: 6 Mayıs 2024 Pazartesi - 20:55
Subaşıoğlu’ndan seçim yenilgisine ‘at yarışı ve deve güreşi’ eleştirisi

AK Parti’de yerel seçim yenilgisi tartışılmaya devam ederken, Merkezefendi Belediyesi eski Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’ndan eleştiri ilginç bir paylaşımla geldi. Subaşıoğlu, sosyal medya hesabından "Deve güreşi ve at yarışı ile şehri bir yere getiremezsiniz" paylaşımı yaptı, çok sayıda yorum geldi.

AK Parti, 31 Mart yerel seçimlerinde Denizli’de Büyükşehir ile birlikte 9 ilçe belediyesini kaybetti. Sadece Çameli, Babadağ ve Baklan’da AK Partili adaylar kazanabildi.

Büyükşehir ile birlikte Pamukkale ve 9 ilçenin kaybedilmesinin parti içinde tartışmaları sürürken, Merkezefendi eski Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, sosyal medya hesabından “Deve güreşi ve at yarışı ile şehri bir yere getiremezsiniz” paylaşımını yaptı. Bu paylaşım çok sayıda takipçisi tarafından görülürken, 162 yorum yapıldı.

YAPILAN YORUMLAR

Bir takipçisi “Partiden çıkarcılar, rantçılar elini çekse her şey düzelir. Bizler oy veriyoruz. Rantçılar oy vermeden pastayı götürüyor. Biz her zaman haklının ve hakkın yanında olacağız” derken, bir başka takipçisi “Geri gelmez artık başkanım” dedi.

Haberin DevamıReklam
“Dert Deve güreştirmek değildi ki başkanım birilerine rant kapısı açmaktı”, “Sayın başbakan bu sadece onların suçu değil son yıllarda Ak Parti’nin Güç zehirlenmesi, siyaseti halkın değil, birilerinin kendilerinin belirleyerek halkın itaat edeceğine inananların da suçu değil mi” şeklinde yorumlar da yapıldı.

“KRALIN ÇIPLAKLIĞINI SÖYLEYEMEDİLER”

Bir kişi de “Maalesef kralın çıplaklığını cesaret edip söylemediler halkta Tempo tutup söyledi” ifadesini kullandı.