02.10.2022, Pazar
21 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Memleket Partisi MYK, Denizli’de toplanıyor

Memleket Partisi MYK, Denizli’de toplanıyor

Haber Merkezi - 9 Ağustos 2022 Salı - 15:00 Memleket Partisi MYK, Denizli’de toplanıyor

Memleket Partisi Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Denizli’de toplanacak. Bu toplantı içi kente gelecek olan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin kuruluşundan bu yana 4. ziyaretini gerçekleştirecek.

A- A+

Memleket Partisi İl Başkanı Erhan Derici’nin açıklamasına göre, Muharrem İnce, saat 11.00’de Kale ilçesinde karşılanacak.

Daha sonra kente merkezine gelecek olan İnce, saat 12.00’de bir otelde basın toplantısı düzenleyecek.

Saat 13.00’te de aynı yerde Memleket Partisi Merkez Yönetim Kurulu toplantısı yapılacak.

Kaleiçi Çarşısı’nda esnaf ziyaretlerinde de bulunacak olan İnce, Denizli programını Sarayköy’deki kahvehane buluşmasıyla tamamlayacak.

Haberin DevamıReklam

Memleket Partisi Denizli İl Başkanı Erhan Derici, ziyaretle ilgili açıklamasında, “Genel başkanımız, Denizli’ye verdiği değeri ve önemi her fırsatta dile getiriyor. Yarın Denizlimizde yapacağı MYK toplantısıyla da bu konuda ne kadar samimi olduğunu bizlere gösteriyor. Partimizin tüm kurmaylarını Denizli’de ağırlayacak olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bu yolla şehrimizin ve insanlarımızın sorunlarını yukarıya daha iyi anlatma şansı yakalıyoruz. İnşallah önümüzdeki ilk seçimlerden sonra Denizlimizi ülkemizin her alanda en öncü şehirlerden biri haline getireceğiz. Bu bizim hemşehrilerimize sözümüzdür. Denizli’nin tüm sorunlarının farkındayız ve bunların çözüm yollarını da biliyoruz” dedi.

Denizlilileri İnce’nin programını izlemeye davet eden Derici, “Gelin il binamıza bir kahvemizi için. Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Allah’ın izniyle ve vatandaşlarımızın tercihiyle iktidar olduğumuzda iki sene içinde bu kötü gidişi durduracağımıza, beş sene içinde de Türkiye’yi şaha kaldıracağımıza yürekten inanıyoruz. Planlarımız ve kadrolarımız bunun için hazır” ifadelerini kullandı.