27.10.2021, Çarşamba
9 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. İnce, partisinin Denizli il başkanlığını açtı

İnce, partisinin Denizli il başkanlığını açtı

Haber Merkezi - 30 Haziran 2021 Çarşamba - 17:27 İnce, partisinin Denizli il başkanlığını açtı

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin Denizli il başkanlığının açılış törenine katıldı.

A- A+

Temaslarda bulunmak üzere Denizli’ye gelen İnce, otobüsle şehir turu attıktan sonra esnaf ziyareti yaptı.

Merkezefendi ilçesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’ndaki parti binası önünde kurulan platformda vatandaşlarla bir araya gelen İnce, kendisini dinleyenlerden Memleket Partisi’ne oy vermelerini istedi.

Türkiye’nin her noktasına ulaşmayı hedeflediklerini belirten İnce, konuşmasında iktidar ve muhalefete eleştirilerde bulundu.

Haberin DevamıReklam

GENÇ KIZ Tİ’YE ALMIŞ

Genç bir kızın kendisine yönelik esprili yaklaşımını da anlatan İnce, “Geçen gün 18 yaşındaki bir genç kızımız benimle bir makara yapmış. Süper ama ve beni tiye almış. Alay etmeyerek zekasını kullanmış. Benimle mizah yapmış. ‘Bu çocuğun telefonunu bulun’ dedim. Açtım telefonu ‘Yaseminciğim seni gözlerinden öperek kutluyorum. Cumhurbaşkanı olduğumda da benimle makara yine de yapacaksın’ dedim” ifadelerini kullandı.

Partide uygulanan sistemle ilgili de bilgi veren İnce, “Bizim partimizde fermuar yöntemi var. Yani bir kadın bir erkek, bir erkek bir kadın. Bizdeki sistem bu. Genel başkan üyelerle seçiliyor. Genel başkan üyelerle seçilecek ve bir takvimi var. Önce üyelerin önüne çıkacağız, sonra kurultaya gideceğiz. Dolayısıyla bizde esas bu” dedi.

Muharrem İnce, konuşmasının ardından partisinin il başkanlığının açılışını gerçekleştirdi.

DENİZLİ (AA/İHA)