Derici: Ülkede pek çok şey vahim durumda – D20Haber
21.04.2024, Pazar
9 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Derici: Ülkede pek çok şey vahim...

Derici: Ülkede pek çok şey vahim durumda

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 22 Ocak 2023 Pazar - 13:55Güncelleme: 22 Ocak 2023 Pazar - 13:55
Derici: Ülkede pek çok şey vahim durumda

Memleket Partisi Denizli İl Başkanı Erhan Derici, yaptığı açıklamada, ülkede pek çok şeyin vahim durumda bulunduğunu, iktidara kim gelirse gelsin enkaz devralacağını belirtti.

Memleket Partisi Denizli İl Başkanı Erhan Derici, seçimlerin 14 Mayıs’ta yapılacağının görüldüğünü, Memleket Partisi’nin bu seçime hazır olduğunu ifade etti.

Beyağaç, Tavas ve Kale ilçelerinde dün pazar yerlerini ziyaret edip vatandaşlarla görüştüklerini kaydeden Derici, yüksek enflasyon ve Türk Lirası’nın değer kaybından dolayı vatandaşları çok mutsuz ve umutsuz gördüklerini, herkesin 20 yıldır ülkeyi tek başına yönetenlerin değişmesi gerektiğine inandığını bildirdi.

Memleket Partisi’nin yeni bir seçenek olma iddiasıyla yola çıktığını, seçimlere katılma hakkını elde ettiklerini vurgulayan Derici, “Vatandaşlarımıza yüksek sesle şunu söylüyoruz: Umutsuzluğa yer yok. Çünkü Memleket Partisi var. Bundan sonra kimseye kerhen oy vermek zorunda değilsiniz. Aklınız ve kalbiniz kimi işaret ediyorsa lütfen sandığa gidin ve oyunuzu ona verin” dedi.

Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden giden bir parti olduklarını dile getiren Derici, “Vatandaşlarımız lütfen şuna emin olsunlar. Evet, ülkedeki pek çok şey vahim durumda. Evet, başa kim gelirse gelsin bir enkaz devralacak ama biz bu durumu düzeltiriz. İki sene içinde ülkedeki kötü gidişatı durdurur, beş senede de Allah’ın izniyle şaha kaldırırız” diye konuştu.