28.11.2022, Pazartesi
6 °C / 13 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Memleket Partisi Çivril İlçe Başkanlığına Ali...

Memleket Partisi Çivril İlçe Başkanlığına Ali Yağcı atandı

Haber Merkezi - 13 Nisan 2022 Çarşamba - 20:53 Memleket Partisi Çivril İlçe Başkanlığına Ali Yağcı atandı

Denizli’de örgütlenme çalışmalarını sürdüren Memleket Partisi’nin Çivril İlçe Başkanlığına Ali Yağcı atandı.

A- A+

Memleket Partisi Denizli İl Başkanı Erhan Derici, Çivril Kurucu İlçe Başkanlığı görevini törenle Ali Yağcı’ya tevdi etti.

İl binasında yapılan törende konuşan Derici, Memleket Partisi’nin tüm kesimlerden büyük ilgi gördüğünü, bunun da mevcut siyasi konjonktürde vatandaşların yeni bir umuda ne denli ihtiyaç duyduğunun bir göstergesidir olduğunu söyledi.

Haberin DevamıReklam

Denizli’de örgütlenme hedefine adım adım ulaştıklarını kaydeden Derici, “Çivril ilçesinde de örgütlenerek örgütlü ilçe sayımızı 10’a yükseltmiş bulunuyoruz. Bundan dolayı örgüt olarak elbette mutluyuz. Ancak bu bizi bir rehavete sokmayacak. Çünkü Denizlimizde 19 ilçenin 19’unda da örgütlenmeden, köy köy, hatta mahalle mahalle tüm vatandaşlarımıza Muharrem İnce’nin ve Memleket Partisinin politikalarını anlatmadan bize rahat yok. Bizim amacımız yapılacak ilk seçimlerde halkımızın yüzde 50+1’inin teveccühüne mazhar olmak. Biz tek başımıza iktidar olmak istiyoruz. Ülkemizin sorunlarını biliyoruz ve liyakatli kadrolarımızla birlikte bu sorunları çözebileceğimize inanıyoruz” dedi.

Derici, mevcut iktidardan ve muhalefetten ümidini kaybedenleri Memleket Partisi’ne destek olmaya davet ettiklerini sözlerine ekledi.