Mehmetçik ve Kuşpınar sakinlerinden Pamukkale Belediyesine çöp poşeti tepkisi – D20Haber
04.03.2024, Pazartesi
6 °C / 18 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Mehmetçik ve Kuşpınar sakinlerinden Pamukkale Belediyesine...

Mehmetçik ve Kuşpınar sakinlerinden Pamukkale Belediyesine çöp poşeti tepkisi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 14 Aralık 2023 Perşembe - 10:31Güncelleme: 14 Aralık 2023 Perşembe - 10:31
Mehmetçik ve Kuşpınar sakinlerinden Pamukkale Belediyesine çöp poşeti tepkisi

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu’na ziyaret ettiği Kuşpınar ve Mehmetçik mahallelerinde hizmetlerle ilgili şikayetler yağdı. Vatandaşlar, Pamukkale Belediyesine tepkilerini “Bir çöp poşeti bile dağıtamıyorlar” diyerek dile getirdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in grup toplantısında kürsüye davet ederek Pamukkale Belediye Başkan Adaylığını ilan ettiği Türkay Berberoğlu, yoğun tempoda çalışmalarını sürdürüyor, ziyaretlerde ve temaslarda bulunuyor.

 

Berberoğlu, İYİ Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı Kadın Kolları üyeleriyle birlikte Kuşpınar ve Mehmetçik mahallelerini ziyaret etti. Sokak sokak gezip, ev ev ziyaretler gerçekleştiren Berberoğlu ve beraberindeki İYİ Partililer, sabah başlayan turu akşam saatlerine kadar sürdürdü.

Bir süredir yürüttüğü saha çalışmalarıyla kamuoyunda tanınırlığı giderek karşılaştığı vatandaşların “Sizi tanıyoruz, Pamukkale Belediye Başkan Adayısınız” sözlerini duyan Berberoğlu’na Kuşpınar ve Mehmetçik mahallelerinin sakinleri de sıcak bir yaklaşım sergiledi.

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu’nun “nasılsınız?” sorusuna karşılık veren vatandaşlar yaşadıkları sorunları bir çırpıda anlattı. Pamukkale Belediyesinin belediyecilik hizmetlerini yerine getiremediğini söyleyen vatandaşlar, “En bariz örnek bir çöp poşeti bile dağıtamıyorlar” diye dert yandı.

Vatandaşların sorun ve isteklerini dinleyip notlar alan Berberoğlu, Pamukkale halkının değişimden yana gösterdiği yaklaşımın ilçede yeni dönemin habercisi olduğunu söyledi.