21.03.2023, Salı
9 °C / 21 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Kemal Karababa, İYİ Parti Merkezefendi İlçe...

Kemal Karababa, İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanlığına aday oldu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 25 Kasım 2022 Cuma - 12:54Güncelleme: 25 Kasım 2022 Cuma - 12:54
Kemal Karababa, İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanlığına aday oldu

İş insanı Kemal Karababa, İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Karababa, “başkan” sıfatı için değil, en iyisini yapmak için aday olduğunu belirtti.

İYİ Parti’nin 4 Aralık’ta yapılacak Merkezefendi İlçe Kongresi için geri sayım sürerken, iş insanı Kemal Karababa, kongrede ilçe başkanlığı görevine aday olduğunu Denizli Gazeteciler Cemiyetinde düzenlediği basın toplantısıyla açıkladı.

Daha iyisini, daha hak edileni, daha adil ve daha kaliteli bir yaşamı halkla birlikte yaşayabilmek hayali ile İYİ Parti çatısı altında yer aldığını ifade eden Karababa, “Denizli’nin İYİ’leri olarak el ele verdik ve doğru bildiklerimizi dokunabildiğimiz herkesle paylaştık. Partililerimizle birlikte büyük bir aile olduk. Bu ailenin bir parçası olduğum için onurlu ve mutluyum” dedi.

“SIFAT İÇİN DEĞİL, EN İYİSİ İÇİN ADAYIM”

İYİ Parti’nin makam ve mevkilerin değil, görev ve umudun partisi olduğunu kaydeden Karababa, “İsmimin önüne bir ‘başkan’ sıfatı gelmesi için değil, birlik ve beraberlik içinde en İYİ’sini yapacağımıza inandığım için bugün aday olarak karşınızdayım. Bu göreve talip olmamın yegane sebebi de partime duyduğum inanç, görev bilinci ve kıymetli partililerimizin verdikleri güçtür. Yaklaşan seçimler öncesinde bölgemizde dokunmadık omuz, sıkmadık el kalmayana kadar canla başla çalışmaya hazırım” diye konuştu.

Haberin DevamıReklam

Merkezefendi’de iyiliğin gücüne güç katmak, bütün üyelerle birlikte el ele vererek çalışacağını belirten Karababa, “Merkezefendi’de İYİ’ler kazanacak, Merkezefendi kazanacak sloganı ile yola çıktım. Bütün partililerimizle el ele vererek, birlik ve beraberlik içinde ilçemizde iyilik rüzgarını güçlendireceğiz” ifadelerini kullandı.