Berberoğlu’ndan turizme destek sözü – D20Haber
15.04.2024, Pazartesi
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Berberoğlu’ndan turizme destek sözü

Berberoğlu’ndan turizme destek sözü

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 23 Mart 2024 Cumartesi - 13:31Güncelleme: 23 Mart 2024 Cumartesi - 13:31
Berberoğlu’ndan turizme destek sözü

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Karahayayıt Mahallesi’nde turizm konusundaki çalışmalarını anlatıp, turisti bir gün daha fazla tutacak faaliyetleri destekleyeceğini belirtti.

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, seçim çalışmaları kapsamında, Karahayıt Mahallesi’nde faaliyetlerine devam eden Pamukkale Mevlana ve Semazenleri Sevenler Derneği tarafından 14 yıl önce kurulan ‘Dervişin Evi’ çadırını ziyaret etti. İstek ve şikayetleri dinleyen Berberoğlu, “Pamukkale’de turisti bir gün fazla tutacak faaliyetiere destek vereceğim’ dedi

Fabrika ziyaretleri de gerçekleştirerek binlerce emekçi ile bir araya gelen, mahalleleri tek tek gezen Berberoğlu, günün sonunda kahvehane ziyaretleri yaparak, yerel seçimde destek istedi.

 

“31 MARTTAKİ TOYUMUZA SEÇMENİMİZİ DAVET ETTİK”

Küçükderelilerin, büyük desteğiyle ile karşılanan Türkay Berberoğlu, mahalle sakinleriyle birlikte iftara katıldı. Mahalle sakinlerinin isteği üzerine Küçükdere Mahallesi’nde kurulan ve yüzlerce mahalle sakininin katıldığı iftarda, seçmenle bir araya gelen Berberoğlu, ulaşılabilir başkan olacağının ispatı olan telefon numarasının yazılı olduğu kartvizitini de dağıttı.

Karahayıt Mahallesi’nde faaliyetlerini sürdüren Pamukkale Mevlana ve Semazenleri Sevenler Derneği tarafından kurulan ‘Dervişin Evi’ çadırını da ziyaret eden Berberoğlu, Sema gösterisini izlemek için gelen mahalle sakinleriyle sohbet etti.

Berberoğlu, “Günlerdir her gittiğim yerde Pamukkale’yi 4T’nin yani tarım, turizm, tekstil ve Türkay Berberoğlu’nun kurtarabileceğini söylüyorum. Bunun için 31 Marttaki toyumuza seçmenimizi davet ettik. Pamukkale İlçemizin geleceğini toy havasında belirlemek için seçmenimizle el ele vererek yarınlara umut ekmek için hep birlikte güç birliği yapmaya çağırdık” dedi.

TURİZME DESTEK SÖZÜ

Derviş evinde vatandaşların sorunlarını dinleyen Berberoğlu, “Aylardır sahada seçim çalışması yapıyorum. 61 mahallemizin büyük bölümünde ne yazık ki belediyecilik hizmetleri tam anlamında yapılmamış, ihmal edilmiş, başlatılmış yarım bırakılmış, halkın parasının çöp olmasına neden olan projeler var. Karahayıt’ta da durum böyle. Sağlık Turizminin geliştirecek olan kırmızı şifalı sudan şifa bulmak için gelen misafirlerin konakladığı pansiyonların sahipleri ayrı dertli. Pamukkale’ye Karahayıt’a gelen yerli ve yabancı turistin neden bir gün daha fazla buralarda konaklamıyor bizde bundan dertliyiz. Başkan seçilirsem buralarda turisti tutacak, bir gün fazla konaklamasının sağlanmasında katkı koyacak,aktivitelere, etkinliklere destek vereceğim. Türkay Berberoğlu sözü. Siz bana seçimde destek verin, sonra ilçe bir anda nasıl hareketleniyor görün. Destek sizden, hizmet benden” diye konuştu.

Berberoğlu, son olarak kahvehane ziyaretleri yaparak seçmenleri 31 Marttaki toya davet ederek dünkü seçim çalışmasını tamamladı.