Berberoğlu: Cankurtaran can çekişiyor, kurtaracağız – D20Haber
24.07.2024, Çarşamba
25 °C / 39 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Berberoğlu: Cankurtaran can çekişiyor, kurtaracağız

Berberoğlu: Cankurtaran can çekişiyor, kurtaracağız

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 4 Mart 2024 Pazartesi - 10:06Güncelleme: 4 Mart 2024 Pazartesi - 18:01
Berberoğlu: Cankurtaran can çekişiyor, kurtaracağız

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, seçim çalışmaları kapsamında konvoyla gittiği Cankurtaran Mahallesi’nde çay molası verip, “Cankurtaran can çekişiyor, biz kurtaracağız” dedi.

Pamukkale Belediye Başkan adayı Türkay Berberoğlu’nun düzenlediği büyük konvoyun güzergahında Cankurtaran Mahallesi de vardı. Mahalle sakinlerinin çay davetini kırmayan Berberoğlu, kendisine iletilen sorunları ve istekleri dikkatle dinledi.

 

TEK TEK DİNLEDİ, HEPSİNE YANIT VERİP, KARTINI DAĞITTI

Mahalle sakinleri, “Cankurtaran, Pamukkale’nin son dönemlerde rağbet gördüğü, lüks yapıların mantar gibi bittiği bir mahalle. Aynı zamanda da turizm yönünden popüler olan bir mahalleyiz. Ama Türkiye Cumhuriyeti’nin 2. yüz yılında hala bizim kanalizasyon diye devasa bir derdimiz var. Şehre uzak bir mahalleyiz, buna rağmen sağlık ocağımız yok. Bir iğne için Bağbaşı Mahallesindeki sağlık ocağına gitmek gibi bir çilemiz var. Burada tarım ve hayvancılık var ama ürettiklerimiz para etmiyor. Kanalizasyon, sağlık ocağı, tarım,ve birçok eksiği olan mahallemizle ilgili defalarca belediyeye gidip müracaat etmemize rağmen ne cevap ne hizmet alamadık” dedi.

Cankurtaranlılar, anlatımlarının ardından Berberoğlu’na “Bu sorunları sen nasıl çözeceksin?” sorusunu yöneltti.

“ULAŞILABİLEN BİR BAŞKAN OLACAĞIM”

Soruları tek tek yanıtlayan İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, sorunların çözümlerini içeren projelerini anlatıp, yetki verildiğinde başkana ulaşamama gibi bir sorunlarının olmayacağını belirterek, “Bunun ispatı olarak tüm çalışmalarımda kendi telefonumun olduğu kartları dağıtıp, beni bir kardeşinizi, bir arkadaşınızı, bir oğlunuzu arar gibi arayabilirsiniz diye herkese tek tek söylüyor ve rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

“BAŞKANLIK BÖLÜMÜNDEKİ KAPILAR SÖKÜLECEK

“Ulaşılabilen bir başkan olma” projesini hayata geçirmeye başladıklarını anlatan Berberoğlu, “Sizler bize yetkiyi verdiğinizde başkanlı bölümündeki tüm kapıları kaldırıp, sizlerle iç içe ve el ele verdiğimizde bu sorunlar çok kısa zamanda çözüme kavuşur. Biz projelerimize güveniyoruz, sizlerde desteklediğinizde bu sorunların çözümü bizde. Ve ben bunun için burada herkese söz veriyorum” dedi.