Berberoğlu’ndan 14 Mart Tıp Bayramı kutlaması – D20Haber
15.04.2024, Pazartesi
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Berberoğlu’ndan 14 Mart Tıp Bayramı kutlaması

Berberoğlu’ndan 14 Mart Tıp Bayramı kutlaması

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 14 Mart 2024 Perşembe - 14:50Güncelleme: 14 Mart 2024 Perşembe - 14:50
Berberoğlu’ndan 14 Mart Tıp Bayramı kutlaması

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, seçim çalışmalarına devam ediyor. Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir hastanede görev yapan hekimleri ve sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Sağlık çalışanlarına çiçek verip 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlayan Berberoğlu, sağlık çalışanlarının eşi görülmemiş bir fedakârlık ve kahramanlık timsali olduğunu vurguladı. […]

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, seçim çalışmalarına devam ediyor. Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir hastanede görev yapan hekimleri ve sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Sağlık çalışanlarına çiçek verip 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlayan Berberoğlu, sağlık çalışanlarının eşi görülmemiş bir fedakârlık ve kahramanlık timsali olduğunu vurguladı. Berberoğlu, “Her türlü afette, salgın hastalıkta, kazada, yaralanmada, bireysel hastalıklarda kısacası her zaman fedakârca görev yapan yüce gönüllü tüm sağlık çalışanlarımıza minnet duyuyor, şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

“Sağlık çalışanlarımızın fedakâr ve kahramanca verdiği insanı yaşatma mücadelesi geçmişte ve günümüzde hiç değişmedi, gelecekte de değişmeyecektir” diyen Berberoğlu, sözlerine şunları ilave etti:

“Bu alanda görev yapanlara sağlık, mutluluk ve esenlikle geçirecekleri başarı dolu bir hayat diliyorum Sağlık çalışanlarımız eşi görülmemiş bir fedakârlık ve kahramanlık timsalidir. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın felsefesi ile gönüllere dokunacak ve dua alacak projelere hep birlikte imza atacağız. İnsanlarımıza şifa dağıtmak adına gecesin gündüzüne katan aramızdan ayrılan sağlık çalışanlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Görevleri başındaki sağlık çalışanlarımıza rahat ve huzur dolu uzun bir yaşam diliyorum. İYİki varsınız’ dedi.

Sağlık çalışanlarıyla sohbet eden Türkay Berberoğlu, 41 projesiyle ilgili bilgiler de verdi.