Berberoğlu’na gençlerden destek – D20Haber
15.04.2024, Pazartesi
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Berberoğlu’na gençlerden destek

Berberoğlu’na gençlerden destek

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 9 Mart 2024 Cumartesi - 16:59Güncelleme: 9 Mart 2024 Cumartesi - 17:01
Berberoğlu’na gençlerden destek

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, seçim çalışmalarına Kınıklı Mahallesi ve kampüs çevresinde devam etti. Üniversite öğrencileri ve gençlerle bir araya gelen Berberoğlu, “Siz isteyin biz yapalım” dedi ve yerel seçimde destek istedi.

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, üniversite öğrencileriyle ve gençlerle bir araya geldi. Hazırladığı 41 projeyi ve projeleri içinde yer alan ‘Gençlik Projeleriyle’ ilgili bilgi verdi, yerel seçimde destek istedi.

 

“BİR GENÇ NE İSTER DİYE DÜŞÜNDÜK”

Üniversite hayatını, öğrencilik dönemlerinde yaşanan sıkıntıları çok iyi bildiğini anlatan Berberoğlu, “Kınıklı Mahallemizde, kampüs çevresinde gençlerimizle buluştuk. Daha önce bir genç ne ister diye düşünüp onların eğitim zamanlarını daha nasıl güzelleştirip, anılarını daha muhteşem hale getirebiliriz diye hazırladığımız ‘gençlik projelerimizi’ gençlerimizle paylaştık. Üniversite öğrencilerimizin gıda barınma, ulaşım, internet desteği, eğlence, çeşitli yarışmalar gibi birçok destekleri kapsayan ve öğrencilerimizin eğitim zamanlarını daha mutlu hale getireceğimiz projelerimizi anlattık. Öğrencilerimizden, gençlerimizden yerel seçimde destek istedik. ‘Siz isteyin, biz yapalım’ dedik. Türkay Berberoğlu sözü verdik. İYİ’ler kazanacak. Kazanan Pamukkale olacak” dedi.

Berberoğlu, gençlere ve öğrencilere ulaşılabilir bir başkan olacağımın teminatı, üzerinde telefon numaralarımın yazılı olduğu kartvizitleri dağıttı.

PROJELERİNİ ANLATTI

Gençlerin sorularını da yanıtlayan İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, ilçeye çağ atlatacağını söylediği 41 projesiyle ilgili bilgiler de verdi. Dikkat çeken gençlik projelerini de anlatan Başkan Adayı Berberoğlu, şunları söyledi:

“Üniversitelilerimize ulaşım ve yemek desteği vereceğiz. Pamukkale Belediyesi Öğrenci Yurdunu kuracağız. İlçe sınırları içerinde birçok bölgeye ücretsiz wifi, internet ağı kuracağız. Gençlerimize ücretsiz internet erişimi sağlayacağız. Pamukkale e-spor kulübünü kuracağız. E-spor kulübümüzü Türkiye’de bilinir bir kulüp haline getireceğiz.

Pamukkale’yi müzik festivallerinin başkenti haline getireceğiz. Pamukkale survivor yarışmaları düzenleyeceğiz. Pamukkale’de farklı mahallerde açık hava sinemaları kuracağız. Pamukkale müzik stüdyosunu kuracağız. Gençlerimize bu alanları ücretsiz kullandıracağız. Her mahallemizde futbol takımları kuracağız. Gençlerimizi spora teşvik edeceğiz. Baraj göletinde ücretsiz su sporları eğitimleri vereceğiz. İlçemize airsoft ve paintball sahaları kuracağız. Her mahallemize en az 1 adet spor tesisi kuracağız. İlçemizin farklı bölgelerine bisiklet ve kaykay parkurları kuracağız. Su israfının önüne geçilecek.”