Berberoğlu: Sorunların çözümü için göreve hazırım – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Berberoğlu: Sorunların çözümü için göreve hazırım

Berberoğlu: Sorunların çözümü için göreve hazırım

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 13 Mart 2024 Çarşamba - 17:46Güncelleme: 13 Mart 2024 Çarşamba - 17:46
Berberoğlu: Sorunların çözümü için göreve hazırım

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, seçim çalışmalarında istek ve şikayetlerini dinlediği Topraklık Mahallesi sakinlerine “Sorunlarınızın çözümü için göreve hazırım” dedi.

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, seçim çalışmalarına dün gittiği Topraklık Mahallesi’nde bugünde devam etti. Mahalle sakinleri ve esnafla bol bol sohbet eden, belediyeden istek ve şikâyetlerini dinleyip notlar alan Berberoğlu, yerel seçimde destek istedi.

Mahalle sakinlerine İYİ belediyeciliği ve her mahalleye eşit hizmet götürmekle ilgili hazırladığı 41 projesini de anlatan Berberoğlu, mahalle sakinlerine ulaşılabilir bir başkan olacağını söyleyerek, üzerinde telefon numaralarımın yazılı olduğu kartvizitleri dağıttı.

“YARIM KALAN NE VARSA TAMAMLANACAK”

İlçede gittiği her mahalleden yarım kalan belediye çalışmalarıyla ilgili şikâyetler aldığına dikkati çeken Başkan Adayı Berberoğlu, “Dün Topraklık Mahallesindeydik, mahallemiz büyük olduğu için yine seçim çalışmamıza belediye meclis üyesi adaylarımızla birlikte dört koldan Topraklık Mahallemizde devam ediyoruz. Mahallemizdeki sorunları, mahallemizde yaşayanlardan dinliyoruz” dedi.

Tamamlanamayan ne varsa hepsini hızla tamamlayacaklarını kaydeden Berberoğlu, “1 Nisan sonrası mahallemizdeki sorunları bir an önce çözüme kavuşturmak için gerekli çalışmalara başlayacağımızın sözünü verdik. İlçe sakinlerinin parası artık heba olmayacak. Temeli atılıp unutulan projeler asla bizde olmayacak. Ama ilçede başlatılan yarım kalan, çürümeye terk edilen ne varsa hepsini en kısa sürede tamamlayıp halkımızın hizmetine sunacağım. Türkay Berberoğlu sözü. ‘Çözüm İstiyorsanız’ Berberoğlu, göreve hazır” ifadelerini kullandı.