Berberoğlu: Pamukkale’de geleceğini inşa edeceğiz – D20Haber
14.04.2024, Pazar
13 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Berberoğlu: Pamukkale’de geleceğini inşa edeceğiz

Berberoğlu: Pamukkale’de geleceğini inşa edeceğiz

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 27 Mart 2024 Çarşamba - 17:40Güncelleme: 27 Mart 2024 Çarşamba - 17:41
Berberoğlu: Pamukkale’de geleceğini inşa edeceğiz

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, seçim çalışmalarında çocuklara ayrı bir yer ayırarak, onlarla ilgileniyor. Planlamaların geleceğin teminatı çocuklar için olduğunu belirten Berberoğlu, “Pamukkale’nin geleceğini inşa edeceğiz” dedi.

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, mahalle mahalle dolaşarak vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Berberoğlu, sadece büyüklerle değil, geleceğin teminatı olan çocuklarla da yakından ilgileniyor.

 

“GÖREVLERİMDEN BİRİ DE ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİNİ İNŞA ETMEK”

Gittiği mahallelerde büyüklere projelerini anlatıp destek isteyen Berberoğlu, Pamukkale’nin çocuklarını da unutmuyor. Hazırladığı projelerin günü birlik veya göstermelik, olmadığını, ilçenin gelecek uzun yıllarını da yakından ilgilendiren ayağı yere basan projeler hazırladığını anlatan Berberoğlu, şunları söyledi:

“Pamukkalemizin huzuru ve güvenliğini sağlamak için her şeyi yapacağız. Tüm bunları yaparken geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız da düşünmek zorundayız. Bugünü çocukları yarının büyükleri olacak. Biz şimdiden hazırladığımız projelerimizle çocuklarımızın önünü açıyoruz. Pamukkale’nin geleceğini, ilçe sakinlerimizle birlikte çocuklarımız için şimdiden hazırlıyoruz. Çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesi için açacağımız kreşler, çocuklarımızın sağlıklı büyümesi için ilkokul öğrencilerimize dağıtmayı hedeflediğimiz süt projeleri de bu yüzden hazırlandı.”

GELECEĞİN BÜYÜKLERİYLE BAĞ KURUYOR

Berberoğlu'nun seçim kampanyası sırasında öne çıkan en dikkat çekici noktalardan biri, çocuklara olan özel ilgisi ve yakınlığı. Projelerini anlatırken minikleri de unutmayan Berberoğlu, çocuklarla şakalaşıp onların kalplerini kazanıyor.

"Çocuklar bizim her şeyimiz" diyen Berberoğlu, geleceğin büyükleriyle güçlü bir bağ kuruyor. Çocukların ülkenin geleceği ve kendisi açısında çok ama çok önemli olduğuna vurgu yapan Berberoğlu “Artık Pamukkale Belediyesi'nin imkânları halk için çocuklar için kullanılacak. Şeffaf Belediyecilik için çok az kaldı” diye konuştu.