Berberoğlu: Pamukkale ilçesini 4T kurtaracak – D20Haber
14.04.2024, Pazar
13 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Berberoğlu: Pamukkale ilçesini 4T kurtaracak

Berberoğlu: Pamukkale ilçesini 4T kurtaracak

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 22 Mart 2024 Cuma - 17:50Güncelleme: 22 Mart 2024 Cuma - 17:51
Berberoğlu: Pamukkale ilçesini 4T kurtaracak

Seçim çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, “Pamukkale ilçesini tarım, turizm, tekstil ve Türkay Berberoğlu olmak üzere 4T’nin kurtaracak” dedi.

Seçim çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, “Pamukkale ilçesini tarım, turizm, tekstil ve Türkay Berberoğlu olmak üzere 4T’nin kurtaracak” dedi.

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı  Türkay Berberoğlu, mahalle ve esnaf ziyaretleriyle seçim çalışmalarına devam etti. Mahallelerde kurulan iftar sofralarına da katılan Berberoğlu, projelerini anlatıp destek istedi.

4T’Yİ AÇIKLADI

Katıldığı bir programda soruları yanıtlayan Berberoğlu, “İlçe sakinlerimiz paralarının artık çarçur edilmesini, göstermelik projelere milyonların gömülmesini istemiyor. Onun için ben de Pamukkale ilçesini tarım, turizm, tekstil ve Türkay Berberoğlu olmak üzere 4T’nin kurtaracak diyorum” ifadelerini kullandı.

“PAMUKKALE 26 İLDEN BÜYÜK”

Pamukkale’nin 26 ilden daha büyük olduğunu anımsatan Berberoğlu, “10 yıldır istediği belediye hizmetini alamayan Pamukkale ilçesinde, ilçe sakinleri artık değişim istiyor. 61 mahallenin bağlı olduğu Pamukkale’de ayağı yere basan ilçe sakinlerimizin ceplerini, tencerelerini, mutluluklarını, huzurlarını ve güvenliklerini sağlayacak projelerimizle geliyoruz” dedi.

“HALKIMIZA HİZMET EDECEĞİZ”

Aylardır sahada bire bir seçim çalışması yaptığını, çalışmalarına belediye meclis üyesi adaylarının da destek verdiğini anlatan Berberoğlu, şunları söyledi:

“Pamukkalelinin her kuruş parasına sahip çıkacağız. İlçemizde deprem ve doğal afetler için hazır bulunacak Afet ve Acil Yardım Birimi oluşturacağız. Acil durumlarda bölgeye daha hızlı destek olunması sağlanacak. Halkımıza, doğal afetler için düzenli eğitimler vereceğiz. Pamukkale halkımıza hizmet edeceğiz. Pamukkale Belediyesinde sorunlara çözüm bulmak için torpil aranmayacak. Belediyemizde parti ayrımı yapılmadan her vatandaşımıza çözüm odaklı hizmet verilecek. Şeffaf Belediyecilik için çok az kaldı. Pamukkale ilçesi şehrin örnek ilçesi olacak. İYİ’ler kazanacak, Pamukkale ve ilçe sakinleri kazanacak. ”