Berberoğlu, güne DESKİ çalışanlarıyla başladı – D20Haber
14.04.2024, Pazar
13 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Berberoğlu, güne DESKİ çalışanlarıyla başladı

Berberoğlu, güne DESKİ çalışanlarıyla başladı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 15 Mart 2024 Cuma - 15:51Güncelleme: 15 Mart 2024 Cuma - 15:51
Berberoğlu, güne DESKİ çalışanlarıyla başladı

Denizli’de İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, güne DESKİ ziyaretiyle başladı. Mesai başlangıcında DESKİ’ye giden Berberoğlu, personelini kapıda karşılayıp, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, seçim çalışmaları kapsamında, Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ) önünde personelle bir araya geldi.

Meclis üyesi adaylarıyla birlikte binanın ana giriş kapısında bekleyen Başkan Adayı Berberoğlu, mesaiye gelen DESKİ personellerini kapıda karşıladı, işlerinde kolaylık ve hayırlı cumalar dileklerinde bulundu.

Alan olarak büyük bir bölgeyi kapsayan garaj, Topraklık Mahallesi ve Halk Caddesi üzerinde seçim çalışmalarına yoğun olarak devam ettiklerini anlatan İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, “Mübarek Ramazan ayının ilk cumasında sabahın ilk ışıklarında DESKİ çalışanlarımızla buluşmak istedik. Mesaiye gelen arkadaşlarımızı kapıda karşıladık. Hayırlı cumalar diyerek, işlerinde kolaylıklar diledik” dedi.

Önceliklerinin her zaman halk olacağını vurgulayan Berberoğlu, “Halkımızın desteğiyle İYİ’ler kazanacak. DESKİ’ de görevli arkadaşlarımıza da hazırladığımız projelerimizle ilgili bilgiler verdik. DESKİ personelimize de ulaşılabilir bir başkan olacağımın teminatı, üzerinde telefon numaralarımın yazılı olduğu kartvizitleri dağıttık. Yerel seçimde destek istedik. Sabahın ilk ışıklarında bizi çok samimi karşılayan emekçilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kazanan Pamukkale olacak, halkımız olacak’ diye konuştu.