Berberoğlu: Bir projemi hiçbir aday kopyalayamadı – D20Haber
15.04.2024, Pazartesi
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Berberoğlu: Bir projemi hiçbir aday kopyalayamadı

Berberoğlu: Bir projemi hiçbir aday kopyalayamadı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 24 Mart 2024 Pazar - 14:16Güncelleme: 24 Mart 2024 Pazar - 14:17
Berberoğlu: Bir projemi hiçbir aday kopyalayamadı

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, aylardır sahada sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında halkın istekleri üzerine hazırladığı projelerinin büyük bölümünün diğer adaylar tarafından kopyalanıp taklit edildiğini, ancak “en ulaşılabilir başkan” projesini hiçbir adayın kopyalayamadığını söyledi.

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, aylardır devam ettirdiği seçim çalışmaları ışığında ilçe sakinlerinin beklentileri doğrultusunda hazırladığı projelerinin diğer adaylar tarafından kopyalanıp taklit edildiğini söyledi.

“MAHALLELER TEK TEK GEZİLDİ”

Aylardır seçim çalışması için bazı mahalleleri üç, bazı mahalleleri de dört kez ziyaret ettiğini, mahalle sakinlerinin büyük desteğini kazandığını kaydeden Berberoğlu, sözlerine şöyle devam etti:

“Aylardır yürüttüğüm seçim çalışmalarım kapsamında ilçe sakinlerimizin istekleri ve beklentilerini dinledim. Ekibimle yaptığım çalışmalardan sonra Türkiye’deki 26 ilden daha büyük 61 mahallenin bağlı olduğu Pamukkale ilçesinde ayağı yere basan ilçe sakinlerimizin cepleri, tencerelerini, mutluluklarını, huzurlarını ve güvenliklerini sağlayacak projelerimi hazırladım, anlatmaya başladım. Projelerim ilçe sakinlerimiz tarafından büyük ilgi ve destek gördü. Durum böyle olunca da projelerimin büyük bölümü kopyalanıp taklit edildi. Ama bir projem hariç.”

Berberoğlu, 31 Mart günü halkın kullanacağı oylarla belediye başkanı seçilmesi halinde 1 Nisan günü ilçenin güne çok farklı başlayacağını, nisan ayında iki bayramı birlikte kutlayacaklarını kaydetti.

“BU NUMARALARIM KESİNLİKLE DEĞİŞMEYECEK”

Seçim çalışması için gittiği mahallelerde en kolay ulaşılabilir başkan olacağının ispatı üzerinde telefon numarasının yazılı olduğu binlerce kartvizitini bizzat kendisinin dağıttığını, bu iddialı projesinin hala kendisinde olduğunu taklit edilemediğini anlatan Berberoğlu, şöyle konuştu:

“laşılabilir başkan projem öyle büyük, öyle önemli bir proje ki, yıllardır kullandığım telefon numaralarımı, rehberimde kayıtlı binlerce numaranın olduğu telefon numaralarımı kartvizite ve dağıttığımız tüm broşürlere bastırdım. Aylardır da bu binlerce kartviziti ve broşürleri seçmenimize dağıttım.

Daha şimdiden binlerce seçmeniz o kartvizitlerdeki numaralardan bana ulaşıp, iftar yemeklerine, kendilerinin organize ettiği büyük mahalle toplantılarına davet ediyorlar. Bu telefon numaraları kesinlikle değişmeyecek, telefonlar hiçbir zaman kapalı olmayacak.

Sadece bu da değil, başkan seçilirsem odamda kapıda olmayacak. İlçe sakinlerimizle aramızda hiçbir engel olmayacak. Vatandaşın işi bitmeden belediye de mesai bitmeyecek. Türkay Berberoğlu sözü. Bu projelerim hala bende taklit eden kopyalayan olmadı.”