Berberoğlu, Bağbaşı Pazarı’nda vatandaşlarla buluştu – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Berberoğlu, Bağbaşı Pazarı’nda vatandaşlarla buluştu

Berberoğlu, Bağbaşı Pazarı’nda vatandaşlarla buluştu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 17 Mart 2024 Pazar - 20:39Güncelleme: 17 Mart 2024 Pazar - 20:44
Berberoğlu, Bağbaşı Pazarı’nda vatandaşlarla buluştu

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, seçim çalışmasına Bağbaşı Mahallesi'nde devam etti. Bağbaşı Pazarı’nda, pazarcı esnafı ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Türkay Berberoğlu, yerel seçimde destek istedi.

Bağbaşı Pazarında, pazarcı esnafı ve pazara alışveriş yapmaya gelen binlerce mahalle sakiniyle bir araya gelen, sohbet eden, şikâyetlerini dinleyen Berberoğlu, yerel seçimde destek istedi.

 

Bağbaşı pazar yerinde fiyatların pahalılığından, belediyenin çöp torbası dağıtmamasından, mahallede halk ekmek olmamasından, aksayan belediye hizmetlerinden dolayı seçmenin şikâyetçi olduğunu belirten başkan adayı Berberoğlu, ilçede çöp torbası dağıtımıyla ilgili sorunun tarihe kavuşacağını söyledi.

Halk Ekmek büfelerini ilçenin dört bir yanına yayacaklarını anlatan Berberoğlu, aksayan yarım bırakılan, halkın şikâyetçi olduğu tüm belediye hizmetlerini seçildikten sonra en kısa sürede kendisinin tamamlayacağını ve halkın hizmetine sunacağını söyledi.

“PAMUKKALE BELEDİYESİNİN İMKANLARI HALK İÇİN KULLANILACAK”

Pazar yerinde mahalle sakinlerine projelerinden de bahseden Berberoğlu, “Evlenecek çiftlere destek vereceğiz. Çocuklarımızın sütünü biz göndereceğiz. Engellilerimizin önündeki engelleri biz kaldıracağız. Emeklilerimizin yanında olacağız. Yaşlılarımıza, kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yapacağız. Pamukkale İlçemizde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ve emeklilerimize her ay düzenli doğal gaz, elektrik ve su faturalarına destek olacağız. İlköğretim ve orta öğretim öğrencilerimizin sağlıklı beslenmeleri için düzenli olarak ücretsiz süt dağıtımı yapacağız. Artık Pamukkale Belediyesinin imkanları halk için kullanılacak” dedi.

“GENÇLER PAMUKKALE’DE YAŞAMAK İSTEYECEK”

Şeffaf belediyecilik sözünü veren Berberoğlu, “Kendi işini kurmayı düşünen gençlerimizin en büyük sorunu ilçemizdeki yüksek işyeri ve ofis kiraları. Gençlerimiz için kuracağımız ortak ofis binalarımızda kendi işini kurmak isteyen gençlerimize destek olacağız. Kuracak olduğumuz ortak ofis binalarında ücretsiz sekretarya hizmeti, ücretsiz ortak toplantı salonları ve ücretsiz çay ve kahve ikramı yapılacak. Artık Gençlerimiz Pamukkale İlçemizde yaşamak isteyecek. Pazar yerinde beni büyük sevgiyle ve ilgiyle karşılayan pazarcı esnafı ve mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. Hepsine kolaylıklar, bol kazanç diliyorum. Bereketli alış verişler diliyorum. İYİ’ler kazanacak. Kazanan Pamukkale olacak” diye konuştu.

Ulaşılır başkan olacağını yineleyen Berberoğlu, bunun ispatı olarak üzerinde telefon numarasının yazılı olduğu, projelerini anlattığı broşürünü dağıttı.