Berberoğlu, ata binip “Pamukkale şahlanacak” dedi – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Berberoğlu, ata binip “Pamukkale şahlanacak” dedi

Berberoğlu, ata binip “Pamukkale şahlanacak” dedi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 21 Mart 2024 Perşembe - 15:42Güncelleme: 21 Mart 2024 Perşembe - 15:43
Berberoğlu, ata binip “Pamukkale şahlanacak” dedi

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, seçim çalışmaları sırasında ata binmeyi de ihmal etmeyip, yorgunluk attı. İlçenin kurtuluşunun “4T” olarak açıkladığı projede olduğunu söyleyen Berberoğlu, “Pamukkale’yi hep birlikte şahlandıracağız” dedi

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, yoğun seçim çalışmaları arasında hobisi olan at binmeyi de ihmal etmedi. Atları çok sevdiğini, kendisinin de atı olduğunu söyleyen Berberoğlu, atına binerek yorgunluk attı, enerji depoladı.

“PAMUKKALE’Yİ ‘4T’ KURTARACAK”

Seçim ziyaretlerinde Pamukkale ilçesini “Tarım, turizm, tekstil ve Türkay Berberoğlu” olmak üzere 4T’nin kurtarabileceğini anlatan Başkan Adayı Berberoğlu, “Aylardır sahada birebir seçim çalışması yürütüyorum. Türkiye’deki 26 ilden daha büyük 61 mahallenin bağlı olduğu Pamukkale ilçesinde seçim çalışmalarıma yoğun olarak devam ediyorum. Çalışmalarımda belediye meclis üyesi adaylarımızda bana destek veriyor. Gittiğim mahallelerde en kolay ulaşılabilir başkan olacağının ispatı üzerinde telefon numaramın yazılı olduğu 60 binden fazla kartvizitini dağıttım” dedi.

“PAMUKKALEMİZİ ŞAHLANDIRACAĞIZ”

Gittiği her mahallede anlattığı projelerinin seçmenlerde karşılık bulduğunu vurgulayan Berberoğlu, “Ayakları yere basan projelerimizle Pamukkalemizi şahlandıracağız. Pamukkale ilçesi şehrin örnek ilçesi olacak. Verdiğim kartvizitlerden bana ulaşan mahalle sakinlerimiz, iftar programlarına, kalabalık mahalle toplantılarına davet ediyor. Bazı mahallelerimize altyapı, bazı mahallelerimize üstyapı, bazı mahallelerimize de kapalı pazar yeri yapımıyla ilgili sözler verdim. Verdiği sözleri unutan başkanlardan olmayacağım. Pamukkaleli’nin her kuruş parasına sahip çıkacağız. Çalmadan çırpmadan Pamukkale halkımıza hizmet edeceğiz. Her eve mutlaka çöp torbası girecek. Halk ekmek mahallelere yayılacak. İYİ’ler kazanacak, Pamukkale ve ilçe sakinleri kazanacak” diye konuştu.

Ziyaretlerinde ilçe sakinlerine en kolay ulaşılabilir başkan olacağının sözünü veren Berberoğlu, üzerinde telefon numarasının yazılı olduğu kartvizitlerini vatandaşlara verdi.