Berberoğlu: 1 Nisan’dan sonra Pamukkale’nin çehresi değişecek – D20Haber
14.04.2024, Pazar
13 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Berberoğlu: 1 Nisan’dan sonra Pamukkale’nin çehresi...

Berberoğlu: 1 Nisan’dan sonra Pamukkale’nin çehresi değişecek

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 20 Mart 2024 Çarşamba - 16:13Güncelleme: 20 Mart 2024 Çarşamba - 16:13
Berberoğlu: 1 Nisan’dan sonra Pamukkale’nin çehresi değişecek

Bazı mahalleleri üç, bazı mahalleleri de iki kez olmak üzere 61 mahallenin tamamında çalışma yapan İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, Belediye Meclis Üyesi adayları ile 30 Mart gecesine kadar mahalle ziyaretleri yapmaya devam edeceğini belirtti. Berberoğlu, “1 Nisan’dan sonra ilçenin cehresi değişecek” dedi.

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, aylardır devam ettiği seçim çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Pamukkale ilçesine bağlı 61 mahallenin tamamını ziyaret ettiğini, mahalle sakinlerinden gelen yoğun talep üzerine bazı mahalleleri üç, bazı mahalleleri de iki kez ziyaret ettiğine dikkati çeken Berberoğlu, belediye meclis üyesi adaylarının da desteğiyle 30 Mart gecesine kadar mahalle ziyaretleri yapmaya devam edeceğini söyledi.

“İLÇENİN CEHRESİ DEĞİŞECEK”

Gittiği yerde mahalle sakinlerinin büyük sevgisi ve desteğiyle karşılandığını anlatan Berberoğlu, “1 Nisan’dan sonra ilçenin cehresi değişecek. Pamukkale ilçesi Türkiye’deki 26 ilden daha büyük. Ama bu bahane olamaz, 10 yıldır belediyecilik anlamında büyük hatalar yapılmış, mahalleler ‘yolun altı’, ‘yolun üstü’ diye adeta ikiye ayrılmış. Belediye hizmetlerinin gittiği mahalleler olduğu gibi, geçen sürede belediye ekiplerine hasret kalmış mahallelerimizde var. Seçim kaygısıyla üstyapı bahanesiyle kazılan ancak bitirilemeyen, mahalle sakinlerimizin toza çamura, eziyet çekmeye neden olan projeler var. Temeli atılan bir süre inşaatı devam eden, sonrasında çürümeye terk edilmiş çok büyük paralar harcanan projeler var. Milletin parasının nasıl heba edildiğini mahalleleri gezdikçe gördük şahit olduk’ diye konuştu.

“İZLENECEK YOLLARI BİLİYORUZ”

Pamukkale ilçesinde yaşayanların daha mutlu, daha huzurlu, daha güvenlik bir ortamda yaşamlarına devam etmesi için 41 maddeden oluşan projeler hazırladığını, bu projelerin ilçeye çağ atlatacağını kaydeden Berberoğlu, sözlerine şöyle devam etti:

“Gittiğim mahallelerde, halkımızın şikâyetlerini de dinledim, notlar aldım. Mahallelerimizde yaşanan sorunlar büyük ölçüde aynı. Çözümü de çok kolay. Halkın şikâyetlerini bitirecek, yarım kalan, çürümeye terk edilen projelerin çok kısa sürede bitirip halkın hizmetine açılmak için izlenecek yolları çok iyi biliyorum. Aylardır sahadayım. Projelerimi anlattım, halkımızın seçimde desteğini istedim. Halkımızın teveccühüyle sandıktan 31 Mart gecesi başkan olarak çıkarsam, Pamukkale’de değişim startını 1 Nisan sabahı vereceğiz. Pamukkale’de yaşayıp, daha hiç Pamukkale’yi görmeyen ilçe sakinlerimizden, emeklilerimize, gençlerimizden, kadınlarımıza, geleceğimizin teminatı çocuklarımızdan, engellilerimize kadar herkes değişimin şahidi olacak.”

“İYİ’LER KAZANACAK”

Pamukkale ilçesinde halkın değişim istediğini, kendisine aylardır ilçe sakinleri tarafından gösterilen ilgi ve sevginin sandığa yansımasıyla İYİ’lerin iş başı yapacağına inandığını vurgulayan İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, “Seçim çalışması için gittiğim mahallelerde verdiğim ‘Türkay Berberoğlu’ sözlerini asla unutmayacağım. En ulaşılabilir başkan olduğumun ispatı olarak üzerinde cep telefonu numaralarımın bulunduğu binlerce kartvizit dağıttım. Telefonum gece gündüz açık olacak. Makam odasında kapı olmayacak. Vatandaşın işi bitmeden belediye de mesai bitmeyecek. Halk ekmekten süt dağıtımına, ücretsiz kültür gezilerinden ilçe sakinlerimizin ceplerine ve tencerelerine hitap edecek onlarca projemizi çok kısa bir süre içinde hayata geçireceğiz. Mahalleler arasında ayrım kesinlikle olmayacak. Her yönüyle örnek Pamukkale ilçesini ilçe sakinlerimizin desteğiyle hep birlikte yeniden kuracağız. Destek halkımızdan hizmet bizden” dedi.