Berberoğlu ve ekibi ev ev ziyaretlerde bulunuyor – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Berberoğlu ve ekibi ev ev ziyaretlerde...

Berberoğlu ve ekibi ev ev ziyaretlerde bulunuyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 29 Şubat 2024 Perşembe - 19:42Güncelleme: 29 Şubat 2024 Perşembe - 19:54
Berberoğlu ve ekibi ev ev ziyaretlerde bulunuyor

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu ve belediye meclis üyesi adayları oluşturulan dört farklı ekiple mahallelerde seçim çalışmalarına devam ediyor. Başkan Adayı Berberoğlu, “İlçede gidilmedik ev sıkılmadık el kalmayacak” dedi.

Aylar önce başlattığı 31 Mart yerel seçimleri çalışmasını kesintisiz sürdüren İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, tüm meclis üyesi adaylarıyla birlikte oluşturulan ekipler ile gittiği mahallelerde her kapıyı çalıp, seçmenlere ulaşıyor.

:en.eroğlu, bugün Mehmetçik, Bağbaşı ve Kınıklı mahalleleriyle Demokrasi Meydanı’nda seçim çalışmalarına devam etti.

 

“İLÇEDE GİDİLMEDİK EV SIKILMADIK EL KALMAYACAK”

Tüm ilçede dört koldan seçim çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Berberoğlu, esnaf, vatandaş ve mahalle sakinlerini selamladı, onlarla birebir sohbet etti, 31 Mart yerel seçiminde destek istedi.

İlçenin büyük bölümünde mahallelerde üçüncü tur, bazı mahallelerde de ikinci tur seçim çalışmasına başladıklarını belirten başkan adayı Berberoğlu, “Bugün ben ve meclis üyesi adaylarımdan oluşan dört farklı ekiple ilçenin dört farklı bölgesinde seçim çalışmalarımıza devam ettik. Mahalle sakinlerimizin, mahalle esnaflarımızın desteğini isteyip oylarına talip olduğumuzu ve o oyların kendilerine hizmet olarak döneceğinin garantisini verdik. Birlikte Pamukkale’yi kalkındıracağımızın üstüne basa basa sözünü verdik. Beni büyük sevgi ve destekle karşılayan mahalle sakinlerimize, esnafımıza çok teşekkür ediyorum. İlçede gidilmedik ev sıkılmadık el kalmayacak. Pamukkale her şeyin en güzelini hak ediyor ” dedi.

“GENÇLER ÖNCELİĞİMİZ"

Seçim çalışmaları kapsamında gençlerden büyük destek gördüklerine dikkati çeken Türkay Berberoğlu, projelerinin arasında gençlere ayrı bir yer verdiğini, Pamukkale Belediyesinin gençlerin hizmetinde olacağını vurguladı. Berberoğlu, şunları söyledi:

“Geleceğimiz, gençlerimiz bizim her şeyimiz. Hazırladığım 41 proje içinde gençlerimize apayrı bir yer verdi. Her mahallede en az bir spor tesisi yapılacak. Pamukkale e-spor klubü kurulacak ve yarışmalar düzenlenecek. Gezici kütüphanemiz her mahallemize belirlenen program dahilinde mutlaka uğrayacak, gençlerimizin hizmetinde olacak. Belediye önderliğinde mahallelerde ücretsiz e – ticaret, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimleri vereceğiz.

Bisiklet ve kaykay parkurunu aktif hale getirilecek. Gençlerin çok seveceği adeta akın edeceği Pamukkale Müzik Festivalleri düzenlenecek. Ortaokul öğrencilerimize ücretsiz Pamukkale turları düzenleyeceğiz. Kesinlikle gençler arasında Pamukkale survivor etkinliği düzenlenecek. Airsoft ve paintball sahası kurulacak. En kısa sürede amatör müzik stüdyosu kurulacağı sözünü gençlerimize verdim. Büyük ilgi, sevgi ve desteklerinden ötürü mahalle sakinlerimize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.”