İYİ Partili Berberoğlu, Berberoğlu, Çamlık bölgesinin sesi oldu – D20Haber
10.12.2023, Pazar
8 °C / 15 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. İYİ Partili Berberoğlu, Berberoğlu, Çamlık bölgesinin...

İYİ Partili Berberoğlu, Berberoğlu, Çamlık bölgesinin sesi oldu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 17 Kasım 2023 Cuma - 14:36Güncelleme: 17 Kasım 2023 Cuma - 14:36
İYİ Partili Berberoğlu, Berberoğlu, Çamlık bölgesinin sesi oldu

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Aday Adayı Türkay Berberoğlu, Çamlık bölgesi esnaf ve sakinleriyle görüşmesinin ardından, çöp toplama konusunda kendisine iletilen şikayeti ve Çamlık Caddesi’nin bir bölümünün trafiğe kapatılması isteğini dile getirdi.

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Aday Adayı Türkay Berberoğlu, ilçe halkıyla buluşmalarına bazen en ücra noktadaki yerleşim biriminde, bazen kentin merkezindeki mahallelerde sürdürüyor. Berberoğlu, vatandaşı dinliyor, isteklerini alıyor, soruyor, bazen de küçük çaplı anket yapıyor.

 

Çalışma için bu kez kentin cazibe merkezlerinden Çamlık bölgesini seçen Berberoğlu, iş yeri ziyaretleri gerçekleştirdi, esnaf ve vatandaşlar ile sohbet etti. Merak edilenlere ilişkin soruları cevaplandıran Berberoğlu’na istekler de iletildi.

Haberin DevamıReklam
ÇÖP TOPLAMA SAATLERİNDEN ŞİKAYET

Bunlardan birisi çöp toplamayla ilgiliydi. Akşam saatlerinde bölgede yoğunluğun arttığına dikkati çeken esnaf, çöp toplama işi için araç trafiğinin ve insan yoğunluğunun olmadığı saatlerin seçilmesini istedi.

MİNİ ANKET DE YAPTI

Berberoğlu, Çamlık bölgesi ziyaretinde mini bir anket de gerçekleştirdi. “Çamlık caddesi’nin bir kısmı trafiğe kapatılsa ne olur?” sorusuna çoğunluk “harika olur” karşılığını verdi.

Berberoğlu da bu isteğe ilişkin uygulamanın denenip görülmesi gerektiğini söyledi.