Berberoğlu, meclis üyesi adaylarıyla birlikte sahada – D20Haber
20.04.2024, Cumartesi
9 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Berberoğlu, meclis üyesi adaylarıyla birlikte sahada

Berberoğlu, meclis üyesi adaylarıyla birlikte sahada

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 28 Şubat 2024 Çarşamba - 17:28Güncelleme: 28 Şubat 2024 Çarşamba - 17:30
Berberoğlu, meclis üyesi adaylarıyla birlikte sahada

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, meclis üyesi adaylarıyla birlikte tam kadro sahada. Anafartalar, Çamlık, Bağbaşı mahallelerinde seçmenle buluşan Berberoğlu, “Pamukkale’de değişime çok az kaldı. İYİ’ler kazanacak” dedi

Aylardır yaptığı seçim çalışmalarıyla geniş kitlelere ulaşan, söylem ve projeleriyle dikkati çeken İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, tüm meclis üyesi adaylarıyla birlikte tam kadro sahada.

Seçim çalışmaları kapsamında meclis üyesi adaylarıyla Anafartalar, Çamlık, Bağbaşı mahallelerinde seçmeni dinleyen Başkan Adayı Berberoğlu, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti, 31 Mart yerel seçiminde destek istedi.

 

“BİZE VERECEĞİNİZ OYLAR SİZE HİZMET OLARAK GERİ DÖNECEK”

Ziyaretlerin ardından açıklamada bulunan Berberoğlu, “Bugün üç mahallemizde seçim çalışmamıza devam ettik. Meclis üyesi adaylarımızda bana destek verdi. Mahallelilerimizin desteğini isteyip oylarına talip olduğumuzu ve o oyların kendilerine hizmet olarak döneceğinin garantisini verdik. Birlikte Pamukkale’yi kalkındıracağımızın sözünü verdik. Beni büyük sevgi ve destekle karşılayan mahalle sakinlerimize, esnafımıza çok teşekkür ediyorum. Amacım, Pamukkale İlçemizi Pamukkaleliye yakışır bir şekilde yönetmektir. Pamukkale ilçesi hak ettiği hizmeti alabilmek için artık yıllarını artık boşa harcamayacak. Biz gece gündüz Pamukkale ilçesi için çalışmaya hazırız. Pamukkale her şeyin en güzelini hak ediyor ” dedi.

SEÇİM ÇALIŞMALARINDA ÜÇÜNCÜ TURA BAŞLADI

Seçim çalışmaları kapsamında bazı mahalleleri üçüncü kez ziyaret ederek seçmenle buluştuğuna dikkati çeken Berberoğlu, gittiği her yerde 41 projesinden de bahsediyor. Berberoğlu, “İlçemize çağ atlatacak 41 projemiz hazır. Seçim çalışması için gittim her mahalle de projelerimden bahsediyorum. Hazırladığım projelerimden ilki en kolay ulaşılabilen belediye başkanı ben olacağım. Ayda bir gün değil haftanın her günü başkanlık kapısı ilçe sakinlerimize hep açık olacak. Mesai bitse dahi, vatandaşın işi bitmeden belediyeden ayrılmayacağız. Arayan herkesin ulaşabileceği ve cevap alacağı çağrı merkezi oluşturulacağına söz veriyorum. Büyük ilgi, sevgi ve desteklerinden ötürü mahalle sakinlerimize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BERBEROĞLU’NUN DEPREM VE DOĞAL AFET PROJESİ

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, “Deprem ve Doğal Afetler” projesini de paylaştı. “Önce siz lazımsınız” diyen Berberoğlu, göreve geldiklerinde “afet ve acil yardım birimi” oluşturacaklarını, depreme hazırlanılacağını. İlçedeki tüm binaların depreme dayanıklılık testlerini ücretsiz sağlayacaklarını, mahalle parklarının içinde afet ve acil yardımlar konteynerleri yerleştireceklerini, ilçe halkına depreme hazırlık kursları vereceklerini, ilçedeki pazar yerlerini deprem ve afetlerde geçici konaklama hizmeti verecek şekilde düzenleyeceklerini belirtti.