Berberoğlu’ndan Pamukkale’ye çağrı: Hizmete aç olan bizimle gelsin – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Berberoğlu’ndan Pamukkale’ye çağrı: Hizmete aç olan...

Berberoğlu’ndan Pamukkale’ye çağrı: Hizmete aç olan bizimle gelsin

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 29 Mart 2024 Cuma - 16:05Güncelleme: 29 Mart 2024 Cuma - 16:05
Berberoğlu’ndan Pamukkale’ye çağrı: Hizmete aç olan bizimle gelsin

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, başkan seçildiğinde 1 Nisan sabahı ilk işinin makam odasının kapısı sökmek olacağını yinelerken, ilçe halkına da “Hizmete aç olan bizimle gelsin” çağrısında bulundu.

Sandığa gidilmesine kısa bir süre kala İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, Pamukkale halkına seslendi. Berberoğlu, “Rahmetle Recep Yazıcıoğlu’nun bıraktığı yoldayız. O kapıları çalmayın demişti. Biz bir kademe daha atladık. Herhangi bir siyasi partiye kayıtlı insanımızın veya oy veren seçmenimize eşit davranmanın birinci kademesi, o kapıların söküldüğü gündür” dedi.

“MAKAM ODASININ KAPISI SÖKÜLECEK”

Kapısız makam odasının Türkay Berberoğlu’nun herkese kapısının açık olduğu anlamına geldiğini vurgulayan Berberoğlu, “Tek niyetim, hayalim, ilçeme beş yıl çok düzgün bir hizmet vermek. Sahada olmak, onların yanında olmak. Bu bir proje değil, olması gereken, Türk halkının ve bütün bürokratların yapması gereken. Herkese söz veriyorum. Kapı herkese açık. Yorulsam da açık olacak. Bitkin düşsem de açık olacak. Onları dinlemeden onların işlerini çözmeden o belediyeden ayrılmayacağım. Çünkü biz hizmete açız. Biz ulaşılabilir bir başkana, sarılabilecek bir başkana hasretiz. Ben o eksikliği tamamlamaya söz veriyorum” diye konuştu.

Başkan seçilmesi halinde, 1 Nisan sabahı ilk iş makam odasının kapısını sökmek olacağını yineleyen Berberoğlu, sözlerine şunları ilave etti:

“Denizli’nin en ulaşılabilir belediye başkanı olacağımın ispatı üzerinde telefon numaralarımın yazılı olduğu milyonlarca kartviziti ilçe sakinlerimize bizzat ben dağıttım. Belediyemizde parti ayrımı yapılmadan her vatandaşımıza çözüm odaklı hizmet verilecek. Pamukkale Belediyesi'nin imkânları halk için kullanılacak. Kesinlikle ilçe sakinlerimiz ile aramda bir engel olmayacak. Vatandaşın işi bitmeden belediyede mesai bitmeyecek. Artık halkın ödediği vergiler halkımızın refahı için kullanılacak. Çalmadan çırpmadan Pamukkale halkımıza hizmet edeceğiz. Pamukkale Belediyesinde sorunlara çözüm bulmak için torpil aranmayacak. Belediyemizde parti ayrımı yapılmadan her vatandaşımıza çözüm odaklı hizmet verilecek. Türkay Berberoğlu sözü.”