Berberoğlu: Yarım kalan işleri bitirmek bize nasip olacak – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Berberoğlu: Yarım kalan işleri bitirmek bize...

Berberoğlu: Yarım kalan işleri bitirmek bize nasip olacak

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 10 Mart 2024 Pazar - 18:06Güncelleme: 10 Mart 2024 Pazar - 18:07
Berberoğlu: Yarım kalan işleri bitirmek bize nasip olacak

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, seçim çalışmalarına Aktepe, Deliktaş Asmalı Evler mahallelerinde devam etti. Asmalıevler Mahallesi’nde başlatılan, ancak bitirilemeyen üstyapı çalışmasını gündeme taşıyarak, “1 Nisandan sonra ivedilikle bitirmek bize nasip olacak inşaallah" dedi.

Seçim çalışmalarını Aktepe, Deliktaş Asmalıevler mahallelerinde sürdüren İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, mahalle sakinlerinden yerel seçimde destek istedi.

 

Deliktaş Mahallesi’nde ramazan ayının başlangıcı nedeniyle şehitler için düzenlenen lokma hayrına katılan Başkan Adayı Berberoğlu, vatandaşların büyük ilgisi ve desteğiyle karşılandı. Berberoğlu, mahalle sakinlerine ulaşılabilir bir başkan olacağının teminatı, üzerinde telefon numaralarımın yazılı olduğu kartvizitleri dağıttı.

Berberoğlu, Aslalıevler Mahallesi’nde başlatılan ancak bir türlü bitirilemeyen üstyapı çalışmalarının vatandaşları mağdur ettiğini, kendisine her gün yüzlerce şikayetin ulaştığı, mahalledeki gezisinde toz toprak ve moloz yığınlarını gördüğünü söyledi.

PROBLEMİ ÇÖZME SÖZÜNÜ VERDİ

Mahalle sakinlerinin şikayetlerini dinleyen Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, sokak içindeki moloz yığından video çekerek mahalle sakinlerine göreve geldiklerinde problemi en kısa sürede ortadan kaldırma sözünü verdi.

Asmalıevler Mahallesi’nde de düzenlenen hayra katılan Berberoğlu, “Asmalıevler mahallesi sakinlerinin bitmeyen üstyapı çalışmaları hakkındaki sıkıntılarını bir kez daha dinledim. Asmalıevler Mahallemizde kanayan bir yara haline gelen, bitmeyen üst yapı çalışmalarının 1 Nisandan sonra ivedilikle bitirmek bana nasip olacak. Bununla ilgili mahalle sakinlerimize söz verdim. 1 Nisan’dan itibaren Pamukkale ilçemizde yarım kalan hizmet, yarım kalan yol yapımı, yarım kalan proje, reklam için temeli atılıp çürümeye terk edilen hiçbir proje kalmayacak. Şu an devam eden ve uzun süredir bitmesi beklenen üst yapı çalışmalarını ivedilikle bitireceğimize ve ilçe halkımızı bu zulümden ben kurtaracağım. Pamukkale ilçesi sakinlerinin bir kuruşları bile heba edilmeyecek. Halkın emanetine kesinlikle sahip çıkılacak. İYİ’ler kazanacak. Kazanan Pamukkale olacak” dedi.

PROJELERİNİ ANLATTI

Gittiği mahallelerde, seçmenden gelen sorularını da yanıtlayan İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayıp, ruhsatsız olan işyerlerinin tamamının kapatılacağını belirtti.

İlçeye bağlı 61 mahallede düzenli olarak gezici kıyafet, eşya toplama otobüsü hattı ve dağıtım hattı oluşturulacağını kaydeden Berberoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:

“18. madde uygulamasından dolayı oluşan problemlerin hepsi en kısa sürede ortadan kaldırılacak. Gazilerimiz ve şehit yakınları Pamukkale Belediyesine ait tüm tesislerden ücretsiz faydalanacak. Beyaz cennet Pamukkale, Anıtkabir ve kahramanlık destanlarının yazıldığı Çanakkale’yi görmeyen Pamukkaleli kalmayacak. Hızlı belediyecilik hizmetleri kapsamında mahalle muhtarlarımıza tüm mahallelerde nüfusa orantılı olarak, muhtarlıklara bağlı temizlik personeli istihdam edilecek. Pamukkale ilçemiz ülkemizdeki 26 ilden daha büyük. Bu projelerin hepsini sizlerle birlikte hayata geçireceğiz. Başkanlık kapısı herkese, her zaman açık olacak. Halkın işi bitmeden belediye de mesai bitmeyecek. Türkay Berberoğlu sözü.”