22.09.2021, Çarşamba
18 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Evet için kapı kapı dolaşıyorlar

Evet için kapı kapı dolaşıyorlar

Haber Merkezi - 29 Mart 2017 Çarşamba - 23:19 Evet için kapı kapı dolaşıyorlar

AK Parti Kadın Kolları üyeleri, 16 Nisan’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Sistemi Referandumu çalışmaları kapsamında kapı kapı dolaşarak, yeni sistem hakkında bilgiler aktarıyor.

A- A+

AK Parti Kadın Kolları üyeleri, 16 Nisan’da yapılacak referandum çalışmaları kapsamında Denizli’nin hemen hemen her yerinde vatandaşlarla bir araya geliyor. Mahalle mahalle dolaşan AK kadınlar, yeni sistem hakkında Denizlililere bilgiler aktarıyor. Parkta, sokakta ve çat kapı ziyaretleriyle evlerde vatandaşlarla buluşan AK Kadınlar; 7’den 70’e herkesi dinleyerek, vatandaşlara zaman geçiriyor.

Haberin DevamıReklam

Partili kadınlara birebir sahada olan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aynur Akdemir, “Partimizin Kadın Kolları olarak ilçelerimizle birlikte durmadan kapı kapı dolaşıyoruz. Her eve, her gönüle girmeye çalışıyoruz. İnsanların neden ‘Evet’ demesi gerektiğini anlatmaya çalışıyoruz. Kadınlarımızla durmak yok yola devam diyoruz. 16 Nisan’a kadar da anlatmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanlığı sisteminin ülkemiz için gerekli olduğunu biliyoruz ve inanıyoruz. Bunun için durmadan ve gece gündüz demeden sonuna kadar çalışacağız. Nasıl ki 15 Temmuz’da tüm kadınlar olarak çocuklarımızın elinden tutarak meydanlara indiysek 16 Nisan için de sahadayız. Çocuklarımızın geleceğine sahip çıkacağız” dedi.