Başer’in kreş projesi çalışan anneleri sevindirdi – D20Haber
20.04.2024, Cumartesi
13 °C / 18 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Başer’in kreş projesi çalışan anneleri sevindirdi

Başer’in kreş projesi çalışan anneleri sevindirdi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 21 Mart 2024 Perşembe - 12:27Güncelleme: 21 Mart 2024 Perşembe - 12:29
Başer’in kreş projesi çalışan anneleri sevindirdi

Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’in, özellikle çalışan anneleri düşünerek Merkezefendi’nin birçok bölgesi için planladığı kreş projesi büyük destek buldu.

Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’in özellikle çalışan anneler için ortaya koyduğu kreş projesi büyük destek buldu. Proje açıklandıktan sonra Başer, sokak ziyaretlerinde özellikle çalışan annelerden ciddi boyutta destek alıyor. Merkezefendili kadınların bu ilgisi, projenin yerinde ve çözüm odaklı bir çalışma olduğunu gösterdi.

ANNELERİN GÖZÜ ARKADA KALMAYACAK

Başer’in çözüm odaklı projelerinden sadece biri olan kreşler, Merkezefendi’nin birçok bölgesinde çalışan annelerin yükünü azaltmak için hizmete girecek. Bu kreşler ailelerin küçük yaştaki çocuklarını bile güvenle emanet edebilecekleri kriterlerle inşa edilecek ve çocuklarını buralara emanet eden çalışan annelerin gözü arkada kalmayacak.

BÜYÜK BEĞENİ ALDI

Cumhur İttifakı’nın Adayı Ekrem Başer’in hayata geçirildikten sonra uzman eğitimcilerin ve personelin görev yapacağı kreş projeleri, ayrıca modern mimari yapılarıyla da çok beğeni kazandı.