Değirmenci, belediye başkan aday adaylığı için istifa etti – D20Haber
29.05.2024, Çarşamba
15 °C / 28 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Değirmenci, belediye başkan aday adaylığı için...

Değirmenci, belediye başkan aday adaylığı için istifa etti

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 15 Kasım 2023 Çarşamba - 12:40Güncelleme: 15 Kasım 2023 Çarşamba - 12:41
Değirmenci, belediye başkan aday adaylığı için istifa etti

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Demet Özkan Değirmenci, belediye başkan aday adayı olmak üzere görevinden istifa etti.

AK Parti’de belediye başkan aday adaylığı başvuruları için son bir haftaya girilirken, DESKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Demet Özkan Değirmenci, AK Parti’den belediye başkan aday adayı olmak üzere görevinden istifa ettiğini açıkladı.

“Ticaretten siyasete, özel sektörden bürokrasiye uzanan yolda bilgi ve tecrübe ile doldurduk biz heybemizi. Denizlimiz için kurduğumuz hayallerimizi kadın ve anne bakış açısıyla hayata geçirecek vizyonumuza da güveniyoruz” diyen Değirmenci, şunları kaydetti:

Haberin DevamıReklam
“Hemşehrilerimizin ‘tam zamanı bizimgız’ cümlelerinden geliyor bizim cesaretimiz. Sokakta, pazarda, ev ziyaretlerinde sıktığımız her elin, sarıldığımız her yüreğin derdine ortak oluyoruz. Hemşehrilerimizin gönüllerinde bulunduğumuz yerin en büyük makam olduğunu bilerek, güzel Denizlimizin güzel insanları için yíllarca çalıştık. Onların sesine kulak verdik. Şimdi yine o sese güveniyor ve daha fazla çalışma vakti diyoruz.

Bu duygularla 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde memleketimize belediye başkanı olarak hizmet etmek için daire başkanlığı görevimden 14 Kasım 2023 tarihi itibarıyla ayrılıyorum. Denizlimizin güzel insanlarıyla her köşe başında el ele omuz omuza olmayı sürdüreceğim.”