Değirmenci, AK Parti’den Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı – D20Haber
29.05.2024, Çarşamba
15 °C / 28 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Değirmenci, AK Parti’den Büyükşehir Belediye Başkan...

Değirmenci, AK Parti’den Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 17 Kasım 2023 Cuma - 18:18Güncelleme: 17 Kasım 2023 Cuma - 18:21
Değirmenci, AK Parti’den Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı görevinden istifa eden Demet Özkan Değirmenci, AK Parti’den Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu bildirdi.

Geçtiğimiz günlerde DESKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı görevinden ayrılan Demet Özkan Değirmenci, AK Parti’den Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu duyurdu. Değirmenci, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Haberin DevamıReklam
“Denizli’nin zengin tarihine, kültürel mirasına ve ekonomik potansiyeline inanarak, şehrimizi ‘vizyon bir büyükşehir’ yapma yolunda, çevre dostu projelerle kentimizi güzelleştirmek, gençlerimizi desteklemek ve ekonomik kalkınmayı sağlamak amacıyla Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğumu açıklıyorum. Şeffaf yönetim anlayışı ve katılımcı bir yaklaşımla, Denizli’yi daha yaşanabilir, sürdürülebilir ve kalkınmış bir şehir haline getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Bunu başaracağımıza da inanıyoruz. Bu noktada önce değerli Denizli insanına, sonra ekibimize ve projelerimize güveniyoruz. Biz hazırız. Önümüzdeki günlerde, her zaman yaptığımız gibi şehrin nabzını sizlerle iç içe tutmaya, her köşe başında çarşıda pazarda, evde, işte olmaya devam edeceğiz.”