Başer’in E-Spor Oyunları Merkezi Projesi beğenildi – D20Haber
15.04.2024, Pazartesi
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Başer’in E-Spor Oyunları Merkezi Projesi beğenildi

Başer’in E-Spor Oyunları Merkezi Projesi beğenildi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 26 Mart 2024 Salı - 11:34Güncelleme: 26 Mart 2024 Salı - 11:35
Başer’in E-Spor Oyunları Merkezi Projesi beğenildi

Cumhur İttifakı'nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’in E-Spor Oyunları Merkezi Projesi, gençlerin beğenisini kazandı. Merkezefendi Kütüphanesi'nin yanına yapılarak, en son teknoloji bilgisayarlar ve yardımcı ekipmanlarla donatılacak olan merkez, gençler tarafından merak ve sabırsızlıkla beklenmeye başlandı.

Cumhur İttifakı'nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’in gençlerin hayallerine dokunan E-Spor Oyunları Merkezi, gençlerin vazgeçilmez buluşma noktalarından birisi olmaya aday gösteriliyor.

Yüksek donanımlı bilgisayarlar ve yardımcı ekipmanlar ile donatılmış oyun alanlarının bulunacağı merkezde, ulusal ve uluslararası turnuvalarda düzenlenecek.

Ekrem Başer ve ekibi tarafından titizlikle üzerinde durulan proje, gençlerin tüm beklentileri göz önüne alınarak hazırlandı. E-Spor Merkezi, aynı zamanda bir akademi olarak da hizmet verecek. Gençler, merkezde alanında uzman eğitmenler eşliğinde eğitim alacak ve kendilerini geliştirme şansı da bulabilecekler. Merkezefendi'yi uluslararası platformlarda temsil edecek yetenekli gençler için de bir fırsat sunacak olan bu merkezde, geleceğin yıldızlarının yetişmesi amaçlanıyor.

Cumhur İttifakı'nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’in, gençlerin geleceğine yatırım yapmaya yönelik projelerinden sadece birisi olan E-Spor Oyunları Merkezi Projesi, gençlerin potansiyellerini keşfetmelerine ve gelişmelerine olanak sağlayacak bir adım olarak değerlendiriliyor.