Başer: Dalga dalga geliyoruz – D20Haber
23.04.2024, Salı
15 °C / 33 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Başer: Dalga dalga geliyoruz

Başer: Dalga dalga geliyoruz

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 27 Mart 2024 Çarşamba - 12:52Güncelleme: 27 Mart 2024 Çarşamba - 12:53
Başer: Dalga dalga geliyoruz

Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, seçim çalışmalarında mahalle buluşmaları ve sokak ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlarla buluştuklarını, gösterilen ilginin büyük bir sinerji yarattığını ve dalga dalga geldiklerini söyledi.

Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi’de aday gösterdiği genç iş insanı Ekrem Başer, 31 Mart seçimlerinde 2019’un rövanşını alacaklarını, alanların bunu gösterdiğini, her geçen gün seçmenin ilgisinin arttığını ifade etti.

Sokak gezileri, mahalle buluşmaları ve ev ziyaretleri ile geniş kitlelere ulaştıklarını kaydeden Başer, seçime 2 ayda az bir süre kala adaylığının açıklanmasına rağmen kısa sürede 10 binlerce seçmene ulaştıklarını belirtti.

Açıkladığı projelerin geniş kitlelerde karşılık bulduğunu anlatan Başer, SKM ekibinin seçmenden gelen “Başkan adayımızla tanışmak, projeleri detaylı dinlemek istiyoruz” taleplerine yetişmeye çalıştığını, ev ziyaretlerinde odaların dolduğunu, mahalle buluşmalarının ise miting havasında geçtiğini söyledi.

Başer, seçimi kazanacaklarını, yapılan araştırmalar ve sahadan gelen verilerin yüz güldürücü olduğunu sözlerine ekledi.