06.06.2023, Salı
17 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Karaca’dan Denizlililere miting teşekkürü

Karaca’dan Denizlililere miting teşekkürü

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 5 Mayıs 2023 Cuma - 15:28Güncelleme: 5 Mayıs 2023 Cuma - 15:28
Karaca’dan Denizlililere miting teşekkürü

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Denizli’nin Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na son yılların en kalabalık mitinglerinden birisiyle ev sahipliği yaptığını belirterek, katılım gösteren ve destek verenlere teşekkür etti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile birlikte gerçekleştirdiği Denizli buluşması için “tarihi miting” ifadesini kullandı.

Karaca, 29 Ekim’deki miting alanının 80 bin kapasiteli olduğunun ifade edildiğini, alanın dolduğunu, Denizlililerin barikatın gerisinden ve binaların çatısından mitingi takip ettiğini, vatandaşların Kılıçdaroğlu’na sevgi gösterilerinde bulunup güvenini dile getirdiğini söyledi.

Haberin DevamıReklam
Mitin ile ilgili “Denizli kararını verdi, ‘Denizli Bay Kemal’ dedi” değerlendirmesinde bulunan Karaca, milletvekili adaylarının tanıtımı ile sona eren mitingin hazırlığında emek verenlere teşekkür etti.

KILIÇDAROĞLU’NDAN TEŞEKKÜR PAYLAŞIMI

Toplumun her kesimine Denizli’den mesajlar veren Kılıçdaroğlu, miting sonrası “Denizli’nin coşkusu gözlerimizi kamaştırdı. Ekrem Başkanım ve Mansur Başkanım ile halkımızla kucaklaştık. Baharın gelmesine sayılı gün kaldı. Kazanacağız. Haydi” paylaşımını yaptı.