09.06.2023, Cuma
18 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. CHP’li Arpacı: Gençlerin yüzü gülecek

CHP’li Arpacı: Gençlerin yüzü gülecek

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 2 Mayıs 2023 Salı - 13:12Güncelleme: 2 Mayıs 2023 Salı - 13:12
CHP’li Arpacı: Gençlerin yüzü gülecek

CHP Denizli Milletvekili Adayı Şeref Arpacı, Millet ittifakı iktidarında gençlerin yüzünü güldüreceklerini, bununla ilgili uygulanacak program ve projelerin hazır olduğunu belirtti.

CHP Milletvekili Adayı Şeref Arpacı, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Gittikleri her yerde gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını, değişimin meşalesini gençlerin yakacağını söyleyen Arpacı, “En büyük zenginliğimiz gençlerdir. Halkın iktidarında genç işsizlik sorunu çözülecek, gençlerimiz ev, araba sahibi olacaklar” ifadelerini kullandı

“DEĞİŞİM TALEBİNİ TOPLUMUN HER KESİMİNDEN ALIYORUZ”

Enflasyon, yoksulluk, ekonomik sıkıntılarla boğuşan vatandaşın en büyük umudunun Millet İttifakı olduğunu kaydeden Arpacı, 14 Mayıs sonrasında başta ekonomi olmak üzere, ülkenin sıkıntılarını aşacağını, ülkeye yeni bir baharın geleceğini, halkın rahat bir nefes alacağını ifade etti. sözlerini şöyle sürdürdü:

Millet İktidarının hayata geçireceği çalışmaları vatandaşların büyük heyecanla beklediğini, özellikle gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını, geleceğe dönük istekleri not ettiklerini belirten Arpacı, hayata geçirecekleri projelerin büyük heyecan yarattığını, değişim taleplerini toplumun her kesiminden aldıklarını vurguladı.

“GENÇLERİN İŞSİZLİK PROBLEMİNİ ÇÖZECEĞİZ”

Haberin DevamıReklam
“Ülkemizin en büyük zenginliği gençlerimizdir. Millet İktidarında gençlerimizden aldığımız güç ve enerjiyle Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği muasır medeniyetler seviyesine son sürat ilerlemeye devam edeceğiz” diyen Arpacı, şunları kaydetti:

“Halkın iktidarından artık gençlerimiz de gelecek kaygılarından kurtularak, rahat bir nefes alacak. Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayımız ve Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun duyurduğu gençlere yönelik vaatler gençlerimizi çok heyecanlandırdı. Her gittiğimiz yerde gençlerimizin yoğun ilgisiyle, değişim talepleriyle birlikte tekrar tekrar gençlerimize yeni bir yön veren vaatlerimize, ‘ilk arabanız ÖTV’siz olacak’ sözümüzü anlatıyoruz.

Gençlerimiz artık ev sahibi olmakta hiç zorlanmayacak. Gençlerimizin KYK kredi ve burs tutarları artacak. Borçlar sıfır faizle yeniden yapılandırılacak. KYK borcu gibi bir dertleri kalmayacak. Enflasyonu 2 yıl içinde kalıcı biçimde sabitleyip 5 yılda en az 5 milyon yeni iş imkanı yaratacağız. Genç işsizlik problemini çözeceğiz. Gençlerimiz artık ev sahibi olmakta hiç zorlanmayacak. Bunu birlikte başaracağız. Türkiye’yi içine düştüğü bu durumdan çekip çıkarmamız birlikte olacak. Birlikte sandığa gideceğiz, birlikte Türkiye’yi aydınlığa çıkaracağız.”