28.05.2023, Pazar
16 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Arpacı: Herkes değişim istiyor

Arpacı: Herkes değişim istiyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 26 Nisan 2023 Çarşamba - 11:33Güncelleme: 26 Nisan 2023 Çarşamba - 11:33
Arpacı: Herkes değişim istiyor

CHP Denizli Milletvekili Adayı Şeref Arpacı, halkın ekonomik sorunlara çare bulunmasını istediğini ve kendilerine değişimden yana olduklarını ifade ettiklerini söyledi.

CHP milletvekili adayı Şeref Arpacı, seçim çalışmalarını Pamukkale ilçesinde sürdürdü. Tekstil işçileri ve esnafla buluşan Arpacı, kendisine iletilen sorun ve istekleri dinledi, iktidarları döneminde yapılacakları anlattı.

 

Temaslarıyla ilgili yaptığı değerlendirmede toplumun her kesiminden değişim talebinin geldiğini vurgulayan Arpacı, “Halkın iktidarında üretim ekonomisine geçilerek, enflasyon ortadan kalkacak, ülkede topyekûn kalkınma sağlanacak. Türkiye’nin içinde bulunduğu ve iktidar tarafından oluşturulan ekonomik çıkmaz bertaraf edilecek. Halkımızın desteğiyle millet iktidarında ülkemize yeni bir bahar gelecek” dedi.

Pamukkale ilçesinin Fatih ve Kayıhan mahallelerinde, vatandaşların taleplerini dinleyen Şeref Arpacı, herkesin değişim isteği ile CHP ve Millet İttifakı’nın adaylarını kucakladığını belirterek, şunları söyledi:

“Biz kahveleri, pazarları geziyoruz. Fabrikalarımızı, esnafımızı ziyaret ediyoruz. İlçelerimizin mahallelerinde sözcülerimizle, muhtarlarımızla görüşüyoruz. Herkes değişimden yana, herkes refah içinde, özgür bir ortamda yaşamak istiyor. Artık insanlar değişim talebinde bulunuyor. Türkiye’de enflasyonla mücadele edilmiyor. Enflasyonla mücadele etmenin tek yolu, üretim ekonomisine geçmektir. Biz de bunu başaracağız. Üreteceğiz, emeğin hakkını vereceğiz, üreticinin de emekçinin de, tüketicinin de yüzü gülecek.”

14 Mayıs’ta Millet İttifakının Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu güçlü bir şekilde cumhurbaşkanı yapacaklarını kaydeden Arpacı, Meclis’te de çoğunluğu sağlayarak parlamenter sisteme geçiş için hızlı adımlar atılacağını ifade etti.

Bu seçimde annelere en güzel hediyenin iktidar değişikliği olacağını belirten Arpacı, “Annelerimize en güzel hediyeyi verelim. Çocuklarımızın geleceğini güvence altına alalım. Değişimle, yeni bir başlangıçla birlikte ülkemizin geleceğine hep birlikte yön verelim. Sandıklara gidelim ve oylarımızı kullanalım. Millet İktidarında ülkemize bahar gelecek, herkesin yüzü gülecek. 14 Mayıs’ta açacak bahar çiçeklerini annelerimize hediye edeceğiz” diye konuştu.