Berberoğlu, Çallı hemşehrileriyle iftarda buluştu – D20Haber
14.04.2024, Pazar
13 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Berberoğlu, Çallı hemşehrileriyle iftarda buluştu

Berberoğlu, Çallı hemşehrileriyle iftarda buluştu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 26 Mart 2024 Salı - 15:32Güncelleme: 26 Mart 2024 Salı - 15:32
Berberoğlu, Çallı hemşehrileriyle iftarda buluştu

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, Çallı Sanayici ve İş İnsanları Derneğinin (ÇALSİAD) PASVAK Aşevinde düzenlenen iftarına katıldı. Çallı olan Berberoğlu’na hemşehrileri yoğun ilgi gösterdi.

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, seçim çalışmalarına devam ederken, ÇALSİAD tarafından PASVAK Aşevinde düzenlenen iftar programında hemşehrileriyle buluştu.

Çallıların yoğun ilgi gösterdiği iftar programında hemşehrileriyle birlikte iftar yapan Berberoğlu, kendisinin de 1971 yılında Çal ilçesinde eski adı ‘Şalvan’, yeni adı Kocaköy mahallesinde memur bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldiğini söyledi.

“ÇALLILAR HER ALANDA VAR, BANA DA SİYASET ALANI DÜŞTÜ”

İftara katılanları masalarında tek tek ziyaret edip selamlaşan Berberoğlu, projelerini anlattı, yerel seçimde destek istedi. Berberoğlu, “Bende Çallı’yım. İşim gereği Çal’a da çok sık gidip geliyorum. Çallılar her alanda var, bana da siyaset alanı düştü. Aylardır Pamukkale ilçesinde seçim çalışması yürütüyorum. Bu günde öğrendiğim kadarıyla da büyük bölümü Pamukkale ilçesinde yaşayan Çallı hemşerilerimin bizlerle iftar sofrasını paylaşmalarından çok mutluyum” dedi.

Kendisiyle birlikte kazananın Pamukkale olacağını söyleyen Berberoğlu, “Sizlerin ve ilçe sakinlerimizin desteğiyle başkan seçilirsem, açıkladığım projelerimi Çallı inadıyla en kısa sürede tamamlayıp, ilçe sakinlerimizin hizmetine sunacağım. Biz yaşı kuru üzümü ve pekmezi çok severiz. Çal pekmezinden aldığımız enerji, ilçe sakinlerimizden aldığımız güçle, gece gündüz Pamukkale için çalışacağım. Vatandaşın işi bitmeden belediye de mesai bitmeyecek. Pamukkale ilçesini tarım, turizm, tekstil ve Türkay Berberoğlu olmak üzere 4T’nin kurtarabilir, diye her yerde söylüyorum. Seçim toyumuza sizleri de davet ediyorum. İYİ ler kazanacak, kazanan ilçe sakinlerimiz ve Pamukkalemiz olacak” diye konuştu.

En kolay ulaşılabilir başkan olacağını yineleyen Berberoğlu, üzerinde telefon numarasının yazılı olduğu kartvizitini de Çallılara dağıttı.