Pekdemir’in Amatör Spor Kompleksi Projesi beğenildi – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Pekdemir’in Amatör Spor Kompleksi Projesi beğenildi

Pekdemir’in Amatör Spor Kompleksi Projesi beğenildi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 25 Mart 2024 Pazartesi - 12:55Güncelleme: 25 Mart 2024 Pazartesi - 12:56
Pekdemir’in Amatör Spor Kompleksi Projesi beğenildi

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir’in bölgenin vizyonuna büyük katkı verecek Amatör Sporlar Kompleksi projesi, beğenildi. Pekdemir, sporseverlerden oldukça olumlu geri dönüşler aldıklarını, proje hayata geçirildiğinde bölgenin de en büyük spor tesislerinden birisi olacağını söyledi.

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, seçim bölgesinde gerçekleştirmeyi planladığı projelerden birisi sporla ilgili. Pekdemir’in planladığı Amatör Spor Kompleksi Projesi, bölgedeki sporseverleri heyecanlandırdı.

Konu ile ilgili olumlu anlamda hayli fazla geri dönüşler almaya başladığını bildiren Pekdemir, seçim çalışmalarındaki toplantılarında bu projeyi detaylarıyla birlikte anlatmaya başladı.

Fatih, Anafartalar, Deliktaş, Aktepe, Cumhuriyet ve Karşıyaka mahallelerinin ortasına inşa edilecek olan kompleks, futbol sahaları, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları, kapalı spor salonu ve olimpik yüzme havuzu gibi birçok spor alanını içinde barındıracak.

Bu tesis, bölgenin en büyük spor tesislerinden biri olacak ve birçok sporseverin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanacak.

Projeyi açıklarken hedefinin, sporu bölgedeki gençlere ve halka daha da yaymak, yeni yeteneklerin keşfedilmesine olanak sağlamak ve gençleri sağlıklı bir yaşam tarzına teşvik etmek olduğunu söyleyen Pekdemir’in bu projesi dahilinde organize edilecek kursların tamamı da ücretsiz olarak yapılacak.