Pekdemir, “6 ayda değişim” mesajı verdi – D20Haber
14.04.2024, Pazar
13 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Pekdemir, “6 ayda değişim” mesajı verdi

Pekdemir, “6 ayda değişim” mesajı verdi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 2 Mart 2024 Cumartesi - 12:12Güncelleme: 2 Mart 2024 Cumartesi - 12:12
Pekdemir, “6 ayda değişim” mesajı verdi

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, göreve geldiğinde kısa sürede değişim mesajı verdi. Yerel yöneticiliğin içinden geldiğini söyleyen Pekdemir, “Benim sorunum çözülmedi diyen hiç kimse kalmayacak. Değişimi 6 ay içinde herkes hissedecek ve görecek” dedi.

31 Mart Yerel Seçimleri için temposunu artıran Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, vatandaşlarla yaptığı sohbetlerde neler yapılacağını ve uygulamalarının mesajını veriyor. Kendisine verilecek bir tek oyun dahi boşa gitmeyeceğini ifade eden Pekdemir, seçilmesi durumunda Pamukkale’deki değişimin ve hizmet kalitesinin en fazla 6 ay içinde herkes tarafından hissedileceğini ve gözle görüleceğini söyledi.

“DERSİMİZE ÇOK İYİ ÇALIŞTIK”

Göreve geldiğinde Pamukkale ilçesinin vizyonunu değiştirecek çalışmalara ve projelere imza atacaklarını anlatan Pekdemir, bunun için derslerini çok iyi çalıştıklarını ve çalışmaya da devam ettiklerini belirtti. “Ben yerel yöneticiliğin ve belediyeciliğini içinden geliyorum” diyen Pekdemir, tecrübelerini vatandaşlarla paylaşarak milletinin rızasını almak olduğunu kaydetti.

“BİR TEK OY BOŞA GİTMEYECEK”

Mahalle mahalle, sokak sokak dolaşıp Pamukkale için yapacaklarını tek tek anlatan Pekdemir, “Bana verilecek bir tek oy bile boşa gitmeyecek. Bundan herkes emin olsun ve içinde en küçük bir kuşku bile bulundurmasın” diye konuştu.