Pekdemir’den bütçe dostu düğün salonları vaadi – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Pekdemir’den bütçe dostu düğün salonları vaadi

Pekdemir’den bütçe dostu düğün salonları vaadi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 6 Mart 2024 Çarşamba - 13:19Güncelleme: 6 Mart 2024 Çarşamba - 13:19
Pekdemir’den bütçe dostu düğün salonları vaadi

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir'den evlenecek gençler ve aileleri için hayata geçireceği projeyi açıkladı. Pekdemir, göreve geldiğinde ilçede bütçe dostu düğün salonları yapılacağını bildirdi.

Cumhur İttifakı'nın Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, bir projesinin daha ayrıntılarını kamuoyuyla paylaştı. AK Partili Pekdemir, ilçede yaşayan çiftlerin ve ailelerinin bütçelerine çok önemli bir katkı sağlayacak projeyle mutluluklarını katlamayı planladığını belirtti.

KONFORLU BİNA KUSURSUZ HİZMET

Pekdemir’in projesine göre, Pamukkale ilçesinin çeşitli mahallelerine belediye düğün salonları yapılacak. Evlenmek isteyen gençler, bütçe dostu bu salonlar sayesinde düğünlerini ucuza getirecek. Ekonomik olmasının aksine konforlu bir şekilde inşa edilecek düğün salonları, kusursuz hizmet anlayışıyla hizmet verecek.

“PARASI OLAN DÜĞÜN YAPIYOR”

Projenin hızla hayata geçirileceğini ifade ederek, Halil Pekdemir, “Zaten hali vakti yerinde olan insanlarımız düğün yapıyor. Alım gücü olan vatandaşlarımız için ilçemizde faaliyet gösteren düğün salonlarımıza belediye olarak her türlü hizmeti ve desteği sunmaya devam edeceğiz. Ancak bu projemizle amacımız hali vakti yerinde olmadığı için nikahın dışında bir şey yapamayan gençlerimiz ve ailelerini mutlu etmek. Onların telli duvaklı mutluluklarını eş, dost ve akrabalarıyla paylaşmalarını istiyoruz” diye konuştu.