Pekdemir: Yeşil alanlar artırılacak, her mahalleye yeni bir park yapılacak – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Pekdemir: Yeşil alanlar artırılacak, her mahalleye...

Pekdemir: Yeşil alanlar artırılacak, her mahalleye yeni bir park yapılacak

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 18 Mart 2024 Pazartesi - 12:03Güncelleme: 18 Mart 2024 Pazartesi - 12:03
Pekdemir: Yeşil alanlar artırılacak, her mahalleye yeni bir park yapılacak

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, göreve gelmeleri halinde bölgedeki yeşil alanların artırılacağını belirterek, her mahalleye yeni bir park yapılacağını söyledi.

Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, seçim çalışmaları kapsamında hayata geçirmek istediği projeleri paylaşmaya devam ediyor.

Pamukkale’yi cazibe merkezi kılmak istediklerini dile getiren Pekdemir, yeşil alan ve park eksikliğini gidermek, bölgeyi modern bir yaşam alanı haline getirmek istediklerini belirtti. İlçenin yeşil alanlar ve parklarla donatılacağını kaydeden Pekdemir, bu anlamda eksiği olan mahalleleri tespit ettiklerini açıkladı.

“Her mahalleye yeni bir park” projesinin göreve gelir gelmez öncelikli çalışmalar içinde olduğunu söyleyen Pekdemir, projenin modern ve güvenli çocuk oyun grupları ile açık hava spor ünitelerinin de içinde bulunduğu parklarla yeni yaşam alanlarından oluştuğunu ifade etti.

AK Parti’li Pekdemir, “Ayrıca daha yeşil bir Pamukkale oluşturabilmek amacıyla bölgede bu projeler her yıl artırılacak ve mevcut yeşil alanların bakım ve yenilenmesine de devam edilecek” dedi.