Pekdemir: Siyasette yorulmak olmaz – D20Haber
15.04.2024, Pazartesi
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Pekdemir: Siyasette yorulmak olmaz

Pekdemir: Siyasette yorulmak olmaz

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 28 Mart 2024 Perşembe - 14:10Güncelleme: 28 Mart 2024 Perşembe - 14:10
Pekdemir: Siyasette yorulmak olmaz

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, seçim çalışmalarında yoğun tempoda çalışmalarını sürdürürken, az uykuyla çok çalıştığını söyleyenlere “siyasette yorulmak olmaz yanıtını” veriyor.

AK Parti’nin birçok kademesinde görev aldıktan sonra bu kez Pamukkale Belediye Başkan Adayı gösterilen Denizli siyasetinin tecrübeli isimlerinden Halil Pekdemir, gündüz sokak sokak esnaf geziyor, akşamları mahalle buluşmaları, kahve toplantıları ve ev ziyaretleri gerçekleştiriyor. İlçenin farklı bölgelerinde verdiği iftar yemekleriyle de ana kadar on binlerce seçmene ulaştı.

 

İLÇENİN FARKLI BÖLGELERİNDE İFTAR YEMEKLERİ VERİYOR

Ramazan Ayı’nın girmesi ve havaların ısınmasıyla birlikte akşam temposunu da arttıran Pekdemir, günlük seçim mesaisini 18 saate çıkardı. İlçenin farklı bölgelerinde iftar yemekleri düzenleyen Pekdemir’in temposu Teravih Namazı’ndan sonra da sürüyor. Pekdemir her gece en az bir mahalle toplantısı ya da en az birkaç kahve toplantısı yapıyor. Seçim çalışmalarına günün ilk saatlerinde başlayan Pekdemir, gece yarısından önce paydos etmiyor.

“SİYASETTE YORULMAK OLMAZ”

Seçim çalışmalarına katılan partililerin ve seçim ekibinin temposuna yetişmekte zorlandığı Pekdemir, “Eğer siyasette iseniz, halka hizmeti seçtiyseniz günlük 5 saat uyku size yeter de artar bile. Ayakta olduğunuz süreci maksimum düzeyde kullanmak gerekir. Dolayısıyla siyasette yorulmak olmaz” diye konuştu.