Pekdemir’den çat kapı öğrenci evi ziyareti – D20Haber
20.04.2024, Cumartesi
13 °C / 18 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Pekdemir’den çat kapı öğrenci evi ziyareti

Pekdemir’den çat kapı öğrenci evi ziyareti

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 3 Mart 2024 Pazar - 15:33Güncelleme: 3 Mart 2024 Pazar - 15:34
Pekdemir’den çat kapı öğrenci evi ziyareti

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, öğrenci evini ziyaret etti. Öğrencilere çay servisi yapan Pekdemir, “Yeni dönemde Pamukkale, üniversite öğrencileri için çok daha güvenli ve yaşanabilir bir ilçe olacak” dedi.

Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, seçim gezilerine devam ederken bu kez bir öğrenci evini çat kapı ziyaret etti. Çay servisini kendi yapan Pekdemir, üniversiteli gençlerle uzun uzun sohbet etti. Sorun ve önerileri dinleyen Pekdemir, “Yeni dönemde Pamukkale, üniversite öğrencileri için çok daha güvenli ve yaşanabilir bir ilçe olacak, söz veriyorum” dedi.

“ONLAR BİZİM GELECEĞİMİZ”

Seçim gezilerinde çocuk ve gençlerle iyi bir ilişki kurduklarını söyleyen Pekdemir, projeleri arasında gençlere yönelik önemli başlıkların bulunduğunu aktardı. Gençlere daha güzel bir Pamukkale’yi nasıl yaratacaklarını anlattıklarını belirten Pekdemir, “Onlar bizim geleceğimiz. Bizim evlatlarımız. İnşallah göreve gelir gelmez onlar için heyecanla hazırladığımız pek çok projeyi kısa zamanda hayata geçireceğiz” diye konuştu.

ZEYBEKCİ, PEKDEMİR İÇİN OY İSTEDİ

Öte yandan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ekonomi İşleri Başkanı Nihat Zeybekci de Denizli’ye gelerek seçim çalışmalarına katıldı. Bu kapsamda partisinden Pamukkale Belediye Başkan Adayı olan Pekdemir’e de destek veren Zeybekci, birlikte esnafları gezdi.

Uzun yıllardır aynı çatı altında siyaset yaptığı Pekdemir’e garantör olduğunu dile getiren Zeybekci, Pekdemir için vatandaştan oy istedi.